The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1291  
Стар 16-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Ами със здраве да си го ползваш тогава. Всеки си има приоритети. А на тази цена Xtrend-а не ми е приоритет, просто заради някаква флаш памет
Не е само флаш паметта, просто трябва внимателно да огледаш характеристиките и на двата за да разбереш! А това с трите тунера не е ли пак трик? Дай да видим колко спътника има в орбита и колко спътника ще можеш да гледаш с 2 и 3 тунера. Да смятам ли? Дисек протокола 1.1 поддържа 16 портов дисек, и към всеки порт можеш каскадно да свържеш по един 4 портов, и колко става 16х4 = 64 конвертора на тунер! С два тунера 128 спътника със 3 - 192, е за ко ти е? Дори с 1 тунер ще можеш всички видими спътници ако имаш големи паници! Е ще кажеш, да ама 3те тунера ще мога да гледам 3 програми наведнъж! Ами хубаво гледай! Само като пуснеш 3 хд канала да не се вземе да прегрее и да се задъха! Това с трите тунера ми звучи, като все и едно да сложиш лети джанти на Москвич! Като са го направили с 3 тунера поне да му бяха сложили по мощен процесор и по вече памет, тогава щях да ги призная!
Отговори с цитат
  #1292  
Стар 17-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Нещо много си се превъзбудил ми се струва... Москвичи, опели... Ходи пий една студена бира и се успокой. И не ми давай акъл какви приемници да си купувам или не
Отговори с цитат
  #1293  
Стар 17-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Нещо много си се превъзбудил ми се струва... Москвичи, опели... Ходи пий една студена бира и се успокой. И не ми давай акъл какви приемници да си купувам или не
Пич аз колкото приенмика съм сменил, и колко пари съм налял в сателити ти толкова ляб не си изял! Аз бирата си я пия и без друго!
Отговори с цитат
  #1294  
Стар 17-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Пич аз колкото приенмика съм сменил, и колко пари съм налял в сателити ти толкова ляб не си изял! Аз бирата си я пия и без друго!
Аре по-полека ако обичаш. Такива превъзбудени фукльовци като теб знаеш ли как ги обичам?

Последно редактирано от Цец0 : 17-05-2012 на 00:16
Отговори с цитат
  #1295  
Стар 17-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Аре по-полека ако обичаш. Такива превъзбудени фукльовци като теб знаеш ли как ги обичам?
Струва ми се, че си си купил ултимо и за това се палиш толкова? Признай поне, че ет 9500 е по добрия? Едно единствено предимство има възможност за 3 тунера и това е, друго няма! Голямото предимство! И не съм фукльо, от доста време се занимавам със сателити, и за разлика от други хора, които спорят без покритие, аз не съм от тях! Не казвам че ти нямаш опит, защото не те познавам толкова, но не мисли че аз съм някой новоизлюпен сателитар с много пари, който само чака да излезе някой нов модел за да си го вземе!
Отговори с цитат
  #1296  
Стар 17-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не, в грешка си. Не съм купил Ултимо. Имам Дуо и ЕТ6000. Може би съм пристрастен към Вуто, защото ми е по-голяма тръпка от тренда. И не отричам, че поне по спецификации ЕТ9500 е впечатляващо. Но не чак толкова, за да го хвалиш така. И не бих дал цената, която е в момента.
Хайде да престанем с глупавия спор, защото сигурно вече досаждаме на останалите. Със здраве

Последно редактирано от Цец0 : 17-05-2012 на 00:36
Отговори с цитат
  #1297  
Стар 17-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Не, в грешка си. Не съм купил Ултимо. Имам Дуо и ЕТ6000. Може би съм пристрастен към Вуто, защото ми е по-голяма тръпка от тренда. И не отричам, че поне по спецификации ЕТ9500 е впечатляващо. Но не чак толкова, за да го хвалиш толкова. И не бих дал цената, която е в момента.
Хайде да престанем с глупавия спор, защото сигурно вече досаждаме на останалите. Със здраве
Да! За цената също съм съгласен, очакваше се в бг долу горе да е такава, е аз няма да дам толкова, но пак си е доста! Вуто е по-близо до дм, и имат по добра поддръжка и за това сигурно си по пристрастен към вуто! Пък и вуто е с два тунера, ектсренада ти с 1, пък и това ву има по добри показатели от ЕТ 6000, нормално е. Но екстрнд 9500 има повече потенциал за развитие! Макар, че навремето така се подлъгах да си взема азбокса, беше евтин и страховити хардуерни характеристики за времето си, но поддръжката така и все изоставаше! Все пак дм, вуто и ектренда са много близки един до друг като софт и подръжка, и въобще не могат да се сравняват с азбокса, и мисля че това няма да се случи. Ей побеля ми косата с тоя азбокс, станах ебати линукс специалиста. Докато при един дм направо ми се струва като детска игра всичко. Времето ще погаже какво ще стане! Чаках достатъчно за да сменя шибания азбокс, не ми се чака по вече за да видя ко ще стане, дали ще има подръжка дали ще е добър модел и т.н. Вземам последния модел на екстренда, Гръмвам се и това е! После ще ви споделям как е! Дано има и други като мене с тоя модел, че да обменяме опит, че като му гледам цената няма да има много хора в бг с тоя модел! Ай наздраве за най-новия модел на екстренд, който вече е официално внесен в БГ!

Последно редактирано от Милен_ТТ : 17-05-2012 на 00:51
Отговори с цитат
  #1298  
Стар 17-05-2012
експреса експреса не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 128
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

абе я си намерете по 1 жена и не се занимавайте с глупости - 160 сателита, 7 приемника и т.н.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на експреса за този полезен пост :
roro91 (17-05-2012)
  #1299  
Стар 17-05-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,646
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,218 пъти в 2,964 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Леко бе Миуенчо!Да не те чуе Фена за Азбокса?И каква му е цената на Екстренда,.....една заплата,ще ядеш цял месец боб и си имаш Мерцедес!Викаш,официално внесен в България,а пък ще го вкарващ отвън!Тука има хиляди малоумници дето са дали по 900 лв за Дриймбокс,така че няма да бъдеш един от малкото.Виж, с тия 21 конвертора и 6000 канала си фърст,за сега!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
exodus (17-05-2012)
  #1300  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Виж, с тия 21 конвертора и 6000 канала си фърст,за сега!

то 6000 канала има само на астра 19.2 и хотбърд 13.0

ПС.Миуенчо,не знам що реши,че си най-големия баровец щото ще си купиш приемник за 900лв?Има поне още 10 приемника,дето струваха толкова,и то когато 900лв бяха пари!Някога един дриим 7000 беше толкова,да не говорим за по-предни времена и дбокс II.И повЕрвай ми,много хора ги имат И да те питам,за какво ще дадеш 900лв като гледаш дървения шеринг на заргакум?!?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : 17-05-2012 на 07:30
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
exodus (17-05-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 196 (0 членове и 196 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.