The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #101  
Стар 13-07-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Дискавъри са интересни Science и World. Основния им канал не струва и 5 стотинки. Аман от кучкари, заваряване на таратайки и ловене на риба. Всичко това мога да го правя, е с какво ми е полезен този канал? Какво мога да науча от него? Как да ловя риба или да бера миди? Ми то и аз знам как.
Виасатите са 100 пъти по-образователни, особено Хистори е много добър и полезен канал, обогатява интелектуално човека.
Преди 14-15 години Дискавъри беше съвсем различен канал, къде ги забутаха тия филми за Вселената, за Римската Империя, за динозаврите, чисто научните филми не знам. Сега цяла вечер трябва да гледам как се колят по американските затвори.

Последно редактирано от koko_varna : 13-07-2012 на 09:29
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на за този полезен пост
d.ivanov (13-07-2012), haha (13-07-2012), Rabin (13-07-2012), register (13-07-2012), slaitt (13-07-2012)
  #102  
Стар 13-07-2012
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Промиване на мозъци.Децата се напикават на сън от челюсти на алигатори и крокодили без да са видяли статистиката на края.От 1958г. на сам загинали 13 човека.Тук някой се напил и хоп на спирката отнесъл толкова.Акули изяли 20-30.Ненужни тъпотии за нашия регион.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 13-07-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Понеже са си направили сайт по въпроса - няма да е зле да им пратим линк на темата тук.

https://www.facebook.com/Discovery.Networks.Bulgaria

Гледам сума простотии са изписани...

Последно редактирано от Rabin : 13-07-2012 на 23:32
Отговори с цитат
  #104  
Стар 14-07-2012
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garanciq Вижте мненията
Промиване на мозъци.Децата се напикават на сън от челюсти на алигатори и крокодили без да са видяли статистиката на края.От 1958г. на сам загинали 13 човека.Тук някой се напил и хоп на спирката отнесъл толкова.Акули изяли 20-30.Ненужни тъпотии за нашия регион.
"Децата се напикавали, щото не били гледали статистиката"! Това го прочетох 4 пъти и още не мога да повярвам, че някой може да го напише! Що ли дъщеря ми не се напикава, а на 2,5 г. знае, какво е крокодил и акула и доста други неща! С това, че показваш, какви животни има по света и на какво са способни - това е промиване на мозъка!? "Ненужни тъпотии за нашия регион" What the fuck!? Човек, в нашия регион по твойта логика друго освен "перла" и как Боко си бръкнал в носа, не трябва да гледаме, а? Или може би не трябва да имаме друг канал освен босфораТВ - "Новините-всички гледни точки...но само на управляващите!" Днешното поколение ужасяващо затъпява и когато в малкото свестни неща, които можеш да гледаш и да се информираш, да си извадиш изводите, ако можеш, разбира се, някой да ми седне и да ми обяснява, че няма нужда да виждам по-далеч от носа си!!! Извинявай, ама с риск да те обидя - кон с капаци има по-широк мироглед от теб! Винаги съм бил на принципа, че свободата е да имаш - в случая всички програми, а дали ще ги гледаш и ще намираш нещо в тях, е друга бира, но трябва да ги имаш! А като гледам ежедневието вече виждам все по-малко свободни хора! Явно това е целта! Колкото по тъпи-толкова по-добре! Стига ви една "Перла"
Отговори с цитат
  #105  
Стар 14-07-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пловдив Вижте мненията
...Винаги съм бил на принципа, че свободата е да имаш - в случая всички програми, а дали ще ги гледаш и ще намираш нещо в тях, е друга бира, но трябва да ги имаш! А като гледам ежедневието вече виждам все по-малко свободни хора! Явно това е целта! Колкото по тъпи-толкова по-добре! Стига ви една "Перла"
To хубаво, ама коментираните канали се оляха с турбо-простотии. На стара слава претендират да са скъп пакет (размножиха се). Не е ли промивка оня "Динамо" дето чете мисли, ходи по вода ... само дето не е възкресил някого още. Не е ли тъпня все за сеч в мочурището, ловене на риба и скрападжийски истории да гледаш? Рибарските канали не са скъпи!
Цитирай:
20.00 Търсачи на антики: Престрелка в Син сити
20.30 Търсачи на антики: Да живее Лас Вегас
21.00 Фреди Флинтоф срещу целия свят: Епизод 7
22.00 Самолетни катастрофи отблизо: Екстремно време
Toва последното е единственото гледаемо от времето, в което съм си у нас. И това е веднъж седмично (самолетните катастрофи).
Близу ги удариха през пръстите, не съм им абонат, но бих ги подкрепил.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 14-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garanciq Вижте мненията
Промиване на мозъци.Децата се напикават на сън от челюсти на алигатори и крокодили без да са видяли статистиката на края.От 1958г. на сам загинали 13 човека.Тук някой се напил и хоп на спирката отнесъл толкова.Акули изяли 20-30.Ненужни тъпотии за нашия регион.
Абсолютно ненужни! С тях по-богат не се става! Колкото си по-прост, толкова по лесно можеш да мамиш, а колкото повече мамиш - толкова повече манги имаш. Това разни образовани смешници вишисти дето ми работят за смешни пари там 1500- 2000 лв ехее десет ги имам на щат вав фирмата пак сам завършил 8ми клас щото тате чоластреше даскалицата. Газ Планета до дупка и да го духат умните хахаха

едит: Пламен Петров теб като ти е широк мирогледа поерфейла ти колко е дебел, а?

Последно редактирано от Brian : 14-07-2012 на 13:34
Отговори с цитат
  #107  
Стар 14-07-2012
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пловдив Вижте мненията
"Децата се напикавали, щото не били гледали статистиката"! Това го прочетох 4 пъти и още не мога да повярвам, че някой може да го напише! Що ли дъщеря ми не се напикава, а на 2,5 г. знае, какво е крокодил и акула и доста други неща! С това, че показваш, какви животни има по света и на какво са способни - това е промиване на мозъка!? "Ненужни тъпотии за нашия регион" What the fuck!? Човек, в нашия регион по твойта логика друго освен "перла" и как Боко си бръкнал в носа, не трябва да гледаме, а? Или може би не трябва да имаме друг канал освен босфораТВ - "Новините-всички гледни точки...но само на управляващите!" Днешното поколение ужасяващо затъпява и когато в малкото свестни неща, които можеш да гледаш и да се информираш, да си извадиш изводите, ако можеш, разбира се, някой да ми седне и да ми обяснява, че няма нужда да виждам по-далеч от носа си!!! Извинявай, ама с риск да те обидя - кон с капаци има по-широк мироглед от теб! Винаги съм бил на принципа, че свободата е да имаш - в случая всички програми, а дали ще ги гледаш и ще намираш нещо в тях, е друга бира, но трябва да ги имаш! А като гледам ежедневието вече виждам все по-малко свободни хора! Явно това е целта! Колкото по тъпи-толкова по-добре! Стига ви една "Перла"
Пламен не е нормално на това дете да му позволяваш да гледа тези ужаси.Като искаш да опознае животните на тази възраст му купи книжка и моливи да оцвети някой крокодил акула и т.н.и така пак ще знае за тях.Ако продължаваш така няма да се учудя след някоя година да се събудиш без нос или уши след като си разсърдил с нещо детето и и то е решило да действа като кон без капаци.Време е да се замислиш ставаш ли за родител.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 14-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ама как бе. И за секс не трябва да му се приказва, и за педофилите. За да може някой чичко да я заведе да и покаже аквариума с рибките
То на децата преди да им се снася информация първо се учат как да я възприемат, обработват и използват тази информация. Като си заровиш главата в пясъка дупето остава отвън, нали се сещаш!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 14-07-2012
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Ама как бе. И за секс не трябва да му се приказва, и за педофилите. За да може някой чичко да я заведе да и покаже аквариума с рибките
То на децата преди да им се снася информация първо се учат как да я възприемат, обработват и използват тази информация. Като си заровиш главата в пясъка дупето остава отвън, нали се сещаш!
Само не разбрах как деца на 2-3 години ги учиш да възприемат,обработват и използват информация за секс и педофили?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 14-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Има си начини и време за всичко. Няма да ти поема провокацията защото е тъпа, като и предните ти в темата
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
channel, discovery, Близу, кампания, хитра, „притиска“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
TV7 започва националната кампания „TV7 в България” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 25-03-2011 16:03
MTG започна кампания за каналите на Viasat в България ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 28-05-2010 09:00
Discovery Networks Europe начинает вещание болгарской версии Discovery Channel dsc Български програми на останалите спътници 0 14-05-2010 11:59
През май, Astra Германия започва голяма кампания за цифровата телевизия berks Новини 0 25-04-2009 18:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.