The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 28-01-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всичко ще ди кажеш ти
И за гпс го ползваш и за уеб и за поща И за фейса сигурно А и по форумите минаваш Незнам какво не правиш с телефона си? Защо не си с някой фийчър телефон на нокиа или самсунг? Защо не си ползваш сиеменса от 2005-та? Какво се е променило в гсм технологията че се наложи да сменял н на брой апарата? Лесно е да се плюе!

Sent from my Desire HD using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
bu12tras (28-01-2014)
  #92  
Стар 28-01-2014
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

За иОС е доста по-лесно от към програми имам предвид за програмистите.
Напишат една програма и върви на всичките им телефони.
За андроид не е така, като ъпдейтвам програмите си чета какво е променено.
Ъпдейтвам си една платена версия на Ucam Pro и в промените пише: оправен проблема със зеления екран при някой телефони на HTC.
Такива бъгове има постоянно, това го няма при сиФоните.
Вярно... голям плюс, но един.
Минуси - никакво разнообразие, по един телефон на година.
Догодина пак нищо не измислили, стария телефон със стария дизайн със старите иконки на нова цена... еми балъците ще свършат.
Последната година видяхме и там малко развитие... следващия телефон се различаваше за първи път от този на предходната година... с пръстовия отпечатък.
Пуснаха и пластмасов модел (като, че ли вечно са били с метални корпуси), пуснаха и нова версия на иОС доста по-шарена от старата и с нови иконки... абе лека полека ще започнат като андроидите.
При андроидите една ОС не много добра, лакома за рам памет, случва се да ти спре някоя програма, ако ти трябва нещо което си видял при иОС тук може да го няма или да почакаш бая преди да излезе (не глобално, но има и такива програми) обаче плюса е... ооогромно количество от разнообразни телефони.
Кеф ти евтини, кеф ти скъпи, кеф ти среден клас, големи, малки, с много екстри, с малко екстри, водоустройчиви, удароустойчиви...абе тръгнеш ли да си купуваш андроид се виждаш като в публичен дом... много готини мадами искаш всички ама нямаш сили за всички
При айфоните една, много добра ама една.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Ooo_Pepi за този полезен пост
bu12tras (28-01-2014), register (29-01-2014)
  #93  
Стар 28-01-2014
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Нека да говорим пак след 5 години.
Помня когато само преди 5 годинки, бяхте луднали по Нокиа. Къде е сега тя? Нокиа беше масова изстерия. И любителите й бяха също така зомбирани както вие от една определена марка.
Да, ползвам телефона и за други неща, но основно, за да се чувам със приятелите си и семейството си. Телефона има предимства, но определено не е професионална техника и това няма как да го отречете. Телефона, независимо дали е Сони, Самсунг или космическият кораб Айфон са просто скопени версии на професионалната техника. Всеки, който държи на качеството опредлено няма да заложи на мобилният си телефон. Ако отречете това, значи сте твърде невежи или глупави. Сами преценете.
Дори и хора с неопитно око ще направят разлика между снимка направена с Айфон и снимка направена с наистина професионална камера. ( само да вметна, че сони ползват оптика на carl zeiss - най-добрата в света дори космическите телескопи ползва тази марка - Аппле чия оптика ползват? ). Същото е и с видеото, музиката, гпс-а. Аз определено нито снимам с моя телефон, нито пък слушам музика с него. Вече казах, че предимно говоря по него. Ползвал съм го за гпс, да, в началото ми беше интересно, но сега ползвам Андроид таблет за целта. Просто не съм мазохист, за да се взирам с миниатюрното екранче на телефона.
Моят съвет е ( дреме ми дали ще ме послушате, знам, че не е присъщо на нашето племе - "ти ли ще ми казваш какво да правя" нали така? ) - ОГЛЕДАЙТЕ СЕ и не бъдете ограничени. Нито България е най-красива, нито хората тук са най-работни, нито аз съм най-умен, нито Туистъра, нито Хитман ( не се обиждайте - образно го кзавам ). На света има красиви места, много по-красиви от колкото си мислите, има хора много по-умни от нас. Всеки е уникален сам за себе си. Приемете го. И приемете, че може и други марки телефони НАИСТИНА да са добри. Дори и по-добри от Айфон. Айфон не е манна небесна, той е просто много умела манупулация на обществото, качествена реклама и маркетингови трикове.
Хайде лека ви вечер. Аз за мен приключвам тази тема. Просто е безсмислена.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 28-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Всеки е уникален сам за себе си. Приемете го. И приемете, че може и други марки телефони НАИСТИНА да са добри. Дори и по-добри от Айфон. Айфон не е манна небесна, той е просто , качествена реклама и маркетингови трикове.
Аз отдавна го разправям ,но андроид фенчетата много обичат да плюят по айфон и затова ги настъпвам.
Колега ползвам айфон не защото някой ме е манипулирал а защото ми харесва,ос работи перфектно ( залагам на ios 6 , смятам ,че с новата ios 7 епъл приключиха битката и затриха всичко оставено от Стив Джобс), удобен ми е за работа най-вече, не обичам големите дисплеи. Макар,че най-добрия телефон който съм ползвал беше с 5" дисплей и андроид ос - HTC One
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
AGT (28-01-2014)
  #95  
Стар 28-01-2014
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Макар,че най-добрия телефон който съм ползвал беше с 5" дисплей и андроид ос - HTC One
Може вече да си пийнал едно - ако е така наздраве.
Само уточнявам HTC One e c 4.7" колкото нексуса ми, макар него да го водят 4.65"
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Ooo_Pepi за този полезен пост
AGT (28-01-2014), bu12tras (28-01-2014)
  #96  
Стар 28-01-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,759
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Слави, утре или вдругиден ще имам Нексус 5 при мен. Може да минеш да видиш телефон, а не пръчката, която ползваш
Отговори с цитат
  #97  
Стар 28-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Още бачкам но тъкмо мислех да си сипя едно червено ,че съм скапан

4,7 -5 все са ми еднакво големи а, ти с тоя юност направо незнам в кой джоб го носиш

Цецо може да си е пръчка и 4годишен модел ама си ми харесва , не ,че ще откажа един нексус 5 де ама бюджета следващите няколко месеца е предвиден за друго и ще има катаклизми ако пак взема нов тел за 3 път последните 2 месеца
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
Ooo_Pepi (29-01-2014)
  #98  
Стар 28-01-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Слави да работят маймуните да стават хора я зарежи тая работа !
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #99  
Стар 28-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Трябва да се вадят пари идва айфон 6
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
AGT (28-01-2014)
  #100  
Стар 28-01-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пак си в грешка . Идва iphone air
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на AGT за този полезен пост :
nikk (29-01-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, apple nokia, nokia, на, рекордите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Apple призна за първия вирус за Mac ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 3 25-05-2011 20:31
Apple разработва „умен” телевизор Джак Дъра-Бъра 3 29-03-2011 01:10
nokia Dbox vs nokia Dbox2 biser Nokiа DBox2 0 27-10-2010 20:54
България държи един от рекордите на Световните първенства Джак СПОРТ 3 11-06-2010 22:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.