The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 04-09-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,318
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Добре че имиджите за приемниците не са на бай били че я втасахме.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Ламерът за този полезен пост
GeorgiD (04-09-2013), halvata1 (04-09-2013), Raziel (04-09-2013), register (05-09-2013), Пламен Тачев (04-09-2013)
  #22  
Стар 04-09-2013
halvata1 halvata1 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 98
Благодари: 330
Получил благодарност:
52 пъти в 31 поста
Сваляния: 312
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Добре че имиджите за приемниците не са на бай били че я втасахме.
Със сигурност щяха да са скъпи и бъгави имиджи.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на halvata1 за този полезен пост :
GeorgiD (04-09-2013)
  #23  
Стар 04-09-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране Nokia продаде телефонния си бизнес на Microsoft

Мухахагхаха незнам накъде залитнахте, ама ако някой от вас каже , че не са ви бъгави линукс имиджите ще го намеря да му стисна ръката.
Не ме разбирайте погрешно, работата ми е такава , че работя на каквото ми падне(линукс/уин/мак/андроид/иос) и имам достатъчно впечатления за да знам коя система е добра и коя не. Относно андроидите - има един форум - xdadevelopers - ако някой не го знае , та в тоя форум има една маса народ, който пише и модифицира ромове на андроид първо за да ги адаптира към "супер съвместимия хардуер", второ за да модифицира външния вид 'щото много им "харесва" на хората новия вид на системата,трето - за да оправи бъговете , появили се след последния ъпдейт и четвърто - ДА ПРЕМАХНЕ НУЖДАТА ОТ ЗАКУПУВАНЕ НА НОВО УСТРОЙСТВО ЗА ДА ИМАШ ПОСЛЕДНИЯ АНДРОИД!
Това ли ви е вездесъщата операционна система?
Да си представим , че 33 процента от хората ползват МАК, 33 - Линукс(ама не една дистрибуция, щото и там единомислие няма и един вика че убунту е боза, друг вика ДЕБИАН,ДЕБИАН.. Слак също е на линия, има и някои други известни и удачни , но да кажеш ЛИНУКС на всичко си е гадно и лицемерно!), 33 процента ползват уиндоус(и тук ги разделяме на XP/VISTA/7/8 за да е честни спрямо линукса) и направим един ОБЩ форум на трите - как мислите , кой раздел ще е най пълен откъм въпроси свързани с най обикновени процедури? Примет - КАК ДА СИ ПУСНА КАМЕРАТА, КАК ДА СИ СВАЛЯ ФИЛМ, КАК ДА СИ ПУСНА КОНТРАТА, КАК ДА СИ ИНСТАЛИРАМ ХРОМА, КАК ДА СИ ВЪРНА ИЗТРИТИТЕ ФАЙЛОВЕ,Как да си инсталирам уърд, моя уърд отваря а на дъщеря ми не?!? Как , как , как...
На мен и на някои от вас ни е лесно, ама баба ми на уин ще свикне, на мак или линукс - НЕ! Простия американец също, и що ги мислим че са толкоз будали навънка тия дето си купуват уин-а, при положение, че имат безплатен линукс и евтин мак? Кво да кажем за тях ? Идиоти с пари? Не , не , чрез монопол, с налагане или чрез измама уина е най-лесната, достъпна и юЗър френдли система и само някой Мак след някоя друга година може да го достигне(не ангажирам никого с моето мнение, но пък то си е мое и никой не може да го промени!)
Един въпрос към колегата Пламен Тачев : Не само , че имаш поне еди Уиндоус поради причината , че така кракнатия корел драу не можеш да го сложиш на някой линукс... За тебе тоя линк - http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=900020
Дано не ти е трудно да го инсталираш и конфигурираш... Незнам защо не си го направил досега, явно с уина ти е по-лесно и удобно, алтернативи имаш все пак.
Също така отговори на въпроса защо имаш и Цент и Убунту? Коя от двете е по-добра и защо ползваш другата? На кой компютър си с АТИ видео карта и с кой драйвър си? Опън сорс драйвъра или ОЕМ? И защо за редовия потребител има два драйвъра за ати и нито един от тях не е удачен? Не е някоя екзотична марка(може би 30-40 процента от компютрите са с тази марка видео) Дори епъл успяха да си напишат драйвърите за АТИ/АМД , но не и линукс обществото...
Защо плюете и погребвате нещо , което даже не сте видяли? Как може да заровите НОКИА при положение , че от техния брак с микрософт още не се е родило никакво дете? Два дни си играя с Лумиа 800 и мога да кажа , че уин 7.8 върви доста по добре от ИЦС На жена ми на дизайъра и почти толкова добре колкото иос 6.1 на моя тел. Смятам даже, че майкрософт умишлено са бутнали нокиа до кризата за да си продадат мобилнито подразделение - Справка 2010 година нокиа все още беше в топ5 на производителите на "смартфони" а през 2013 са все още топ производител на фийчърфоните(нокиите с фенерчетата). Аз съм склонен да дам не един а няколко шанса на нокия да ме върнат в тяхното семейство!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Последно редактирано от TUISTERa : 04-09-2013 на 23:14
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
bu12tras (05-09-2013), fakirastanly (05-09-2013), LyuboZ (04-09-2013), Wanderer (05-09-2013), yvor (04-09-2013)
  #24  
Стар 05-09-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

;;673много палиш бе, Били!
Форумът, дето го предлагаш, за конзолен режим ли ще се говори, или за графичен? И кого ще пуснем за сравнение, нас или жените ни? Ако сме ние, 100% ще намерим по-бързо къде е /etc, отколкото опцията "махни ctrl/alt/del при логване" на Windows Server 2008. Пък ако питаш някой от Данъчното, че ти каже, че от DOS по-велико нема. ;;673
Никъде не съм казвал, че линуксите са еднакви, тотално грешно си ме разбрал. Има си огромен избор, според нуждите. Има си user friendly дистрибуции, има и дървета, дето три дни не може да им подкараш графична среда, има си и платени като RedHat дори. Работил съм на Соларис, на Слак. Голяма драма са и двете. Естествено, че зависи от задклавиатурното устройство всичко. ХР-то ми в офиса не е преинсталирано от януари 2009. Мойто е единственото оцеляло между 20 други.
Само заради това, че в даскало са те набутали на Windows и цял живот след това те гърчат с него, за да ти цоцат кинтите, е причината да мислиш, че това е яката ОС. Аз самият се страхувах допреди 5 години от конзолата, така че ти разбирам мнението.
Така че това за идиоти с пари е много вярно! Тия пък, които по ред причини са седнали на МАС, не щат повече и да чуят за друго. Защо ли? За вируси и дупки в сигурността ще говорим ли, или... Да, извинявай, болна тема.
Питаш Защо имаш и Сент, и Убунту? Едното е сървър, другото е полека-лека да излекувам жената от Windows-болестта Ако бях Windows фен, единият щеше да е 2008 Server, другото - 7. Само че ASP и IIS са ми толкова далечни и неясни, колкото за други хора - линукса.
Питаш с кои драйвери съм - нямам идея, убунту само си сложи всичко, дагоева. Нали ти казах - сложих лайв-диска и след 2 минути бях онлайн, и то през уаерлес-а. На СентОС-а пак нямах проблеми, иначе съм запознат с проблема АТИ+линукс, дори в първия пост намекнах, че това е слабост. И пореден опит да се спре навлизането на ОТВОРЕНИЯ КОД. А ти пробвал ли си да сложиш обикновено XP на новичък комп със SATA-дискове, че я хвалиш тая боза, че била съвместима? BSOD?
За Андроида, въпреки очевидните си слабости, поне ти дава някакъв контрол. Я опитай да модифицираш Notepad за WinXP, за да спре да ти прецаква файловете за web заради byte order-a? И не бъркай тъпчото Андроид с линукса. Аз не те карам да слагаш Win7 на телефона си, нали? Да не говорим повече за съвместимост!

P.S. Мерси за линка, но не ми се занимава с виртуалбоксове само заради един корел. Малко разхвърляно ти отговорих, ама много въпроси задаваш.
Ще те питам и аз нещо - колко пари ще дадеш, ако искаш всички Angry Birds за Android / iOS / Windows Phone?
Успех на Нокиа желая с правилния избор. Ако искаш, запамети си темата и пак ще говорим след две години докъде са я докарали.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 05-09-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абсолютно - темата ще я запазя и след две години ще я вдигна нагоре та да видим кой - какво.
Относно сървър - клиент нещо не свханах - какво ти пречи да таписаш на убунтуту сървърните приложения или на цента да сложиш гнома? Също и с виртуалката - не ти се занимава с виртуалка ама викаш че са линуксите са лесни и че редовия потребител може да се справи с тях?
Относно мак - каква ти е свободата там? По ограничена и затворена ос едва ли има. Затова се води и че няма вируси. Да ама не - вируси има и за бсд и за линукс и за мак, аз даже на айфона хванах вирус през аппстора?!? Това че тези операционни не са толкова разпространени и още повече че повечето хора ползващи ги са напред с материала подхранва мита че за тях няма вируси. Да - по-недостъпни са за гадините, но не и напълно недостъпни.
Андроида го замесих понеже темата е за Нокиа а не за уиндоус, а все още не е отпаднал нацяло варианта - М$ aka Nokia + Kitkat
Не съм съгласен обаче с обръщението "Били"... Така ще се обръщаш към някой , който се казва така или към някого когото познаваш лично. Не се казвам "Били" и не ми харесва да се обръщат така към мен! И за да ти отговоря на това обръщение - не съм нито фен ба майкрософт нито нищо - но да се твърди че те са лошите , а епъл , гугъл и "линукс" обществото са най-добричките... Пипнахме линукс и станахме ВЕЛИКИ , да забравим за уиндоус.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
  #26  
Стар 05-09-2013
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Браво на Микрософт, че спасиха една компания като Нокия, компания, която всички селяни до преди няколко години си купуваха симбиян и когато спорех с подобни малоумници колко е хубаво да имаш покет ПС, ми изкравха едва ли не най-завършената система за телефони, а сега всичките тея нещастници си купиха андроиди и смятат, че са хванали господ за щлифера и ми обясняват колко е хубав Гнусмас С4 особенно от онова сайтче дето се наименува мобиле едиквоси и банват за всяко различно мнения от това да възхваляваш една некадърно написана операционна система.
Дано Убунто си пробие път и да съсипе тея некадърни преписвачи.
А от цялата тая дандания все пак има още нещо положително, като насочи усилията си към Нокия, Майкросфт вече няма да се интересува от ХъТъЦъ, а роботите преписвачи си имат Моторола и Гнусмас и съсвем скоро тайванците ще гризнат дръвцето и потънат в забвение и да ги забравим по-скоро. Гудбай Хътъцъ. Скоро и робота преписвач.
Ти нормален ли си?
Разбира се, че Симбиан беше най-добрата ОС за телефон, само че микромеките успяха да съсипят и нея. Пий си хапчетата и успех в лечението.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на алт за този полезен пост
TUISTERa (05-09-2013), подредко (05-09-2013)
  #27  
Стар 05-09-2013
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 490
Благодари: 141
Получил благодарност:
321 пъти в 132 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=8UUSB9iKIy8

Кейти Пери ползва lumia 1020..... а относно това колко съм нормален, може тея които пишете глупости, да прочете какво съм писал и досега 90% от прогнозите ми за боклуците на ХъТъЦъ и други марки са ми верни, дори успях да си издействм бан во век и веков от мобиле едикво си, но в крайна сметка бях прав и всичко, което писах се сбъдва малко по малко, а че селяните от симбиан се качиха на андроид си е вярно... макар и аз да съм селянче, от село дето вече не съществува, защото го направиха комплекс...
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
microsoft, nokia, Бизнес, на, продаде, си, телефонния


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПРОДАВАМ Nokia Dbox2 S/Nokia Dbox2 C/Nokia Dbox1 ilko Приключили продажби 2 10-06-2012 21:04
Продавам IDE-Interface DBox2 Nokia , РАМ 16 MB Nokia dBox2, Син Дисплей Nokia dBox2 user1331 Приключили продажби 2 08-06-2012 18:59
Дали Microsoft ще похарчи 19 милиарда долара, за да купи Nokia? Музикантът GSM мобилни комуникации 1 03-06-2011 21:55
Защо Nokia и Microsoft са обречени един на друг ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 20-02-2011 11:00
Кризата и дребния бизнес toshepernik Дъра-Бъра 44 11-03-2010 19:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.