The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 24-10-2019
Аватара на kitaec
kitaec kitaec не е на линия
От шопско
 

Дата на присъединяване: Jun 2019
Мнения: 106
Благодари: 14
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
PS: всъщност и за Редлайна не си прав. При мен G140 без нета работи без проблеми. Малко повече време му трябва да захапе при първо пускане, но после и АУ на 39Е и ПоуверВУ на 4.9Е си бачкат без грижи. Само дето със субтитрите го няма хич.
И трябва да призная, че G140 дава по-качествена картинка от 1219.
Вероятно няма доизпипан fimware за моя модел на redline m440HD или аз нещо не правя както трябва или просто не мога да намеря качествен такъв (пробвал съм само с два- не мога да намеря 3-ти) и след като ми се прецака шаринг-ът но поне ми се получи възможност да вкарам cccam настройки си оставих новият, ему-то и при двата не работи камо ли да си направи au за който и да е код, дори и BISS-овете не му работят, ако може да ми помогнеаш с предложения от къде да си намеря качествен firmware ще пробвам да го подкарам, пък ако се скапе изцяло в краен случай ще звънна на авера от кърджали да ми прати друг, така или иначе този вече съм го одписал и си карам само на cccam.
Цитирай:
Първоначално написано от veravera Вижте мненията
Здравейте,

С какъв приемник (най-евтин, но стабилен) може да се гледа 12646 H на 33Е свободно? Без интернет, без шеринг и т.н.
Както и колегата по-горе каза имаш два турски и два украински варианта който и да избереш ще ти свърши работа стига да не гониш 4K+ космически резолюции
->(Sat-integral SP-1219 HD Norma/SP-1229 HD PYXIS-украински)
->(REDLINE G140/G40-турски)
Не рекламирам нито продавам нито един от споменатите продукти така че сам си прецени от къде и за колко пари да си ги купиш!
__________________
С цървули по дивия запад
С питане и до Цариград се стига
Само времето ще покаже къде е истината
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
какво, мултистрийм, ПРАВИ, точно


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 17 (0 членове и 17 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
4К приемници с мултистрийм възможности direktor 4K UHD дискусии 149 14-01-2019 21:42
4K и Мултистрийм КСГ 4K UHD приемници 6 22-09-2018 16:49
Приемници с мултистрийм възможности и софтуер за тях. gogyto ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 12 13-01-2018 00:44
Мултистрийм сигнали по спътниците gogyto ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 10 22-08-2017 13:00
КАК ТОЧНО СЕ ПРАВИ ПРИНУДИТЕЛЕН ЪПДЕЙТ нсья ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 16 13-02-2013 21:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.