The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > Xtrend

Xtrend Xtrend приемници

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 04-06-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Xtrend ET 5000 проблем

Вече три дена не мога да сканирам някои от транспондерите на Hellas 39E. Примерно 12565Н Була, 12596V, 12688V. Никакви канала не сканира, нито свободни нито кодирани. Аз примерно искам да набера в ръчен режим само свободните програми на тези канала и нищо. От другите транспондери нямам проблеми с FTA каналите и изобщо с кодираните. От българските се гледат само City Tv, Ekids и TV Europa. От чуждите RIK, Caspionet и разни още няколко "баластри"! Но примерно балканика, фен, планета фолк, канал3, скат и фолклор от нашите не се отварят! Изписва нещо от рода "SID не е открит в PAD", а от един момент на там и престана да ги и сканира - все едно, че ги няма в излъчване. Taraf TV, Nasul(12688V) и Etno (12569V) също не ги сканира. Много интересно и избирателно сканира. От http://www.lyngsat.com/Hellas-Sat-2.html и http://www.flysat.com/hellassat.php задавам абсолютно точно в настроките за ръчно търсене всички параметри. Ако има някъде някакви скрити настроики на приемника - не ги знам. Иначе настройките които са видими съм ги направил.
В автоматично търсене ми направи впечатлеение, че няма търсене само на свободни програми.
Още ми е непознат примника и не знам къде бъркам. Ще приема всяко ваше мнение, напътствие и информация! Благодаря!
Със старото ми приемниче DVB-S свободните програмите на 12565H нямам проблеми!

Последно редактирано от Dalavera : 04-06-2013 на 19:47
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
5000, xtrend, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам xtrend 5000 БОБИ Приключили продажби 4 03-06-2013 14:55
VU+ DUO или Xtrend 4000/5000 ali_baba VU+ 53 02-06-2013 23:01
Xtrend 5000-проблем с харда. PayNera Xtrend 28 02-05-2013 01:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.