The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар Преди 1 ден
Александров Александров не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2015
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране EON TV Предлатен пакет

Здравейте,

Някой успял ли е да смени предплатения си пакет EON към по-висок? Опитах да го направя, но равносметката след много разговори с оператор е, че едва ли не веднъж избрал пакет услугата е активна само с този пакет. Веднъж спряна - остава спряна, без възможност за повторно активиране?
Отговори с цитат
  #2  
Стар Преди 1 ден
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,855
Благодари: 1,290
Получил благодарност:
4,836 пъти в 3,022 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Александров Вижте мненията
Здравейте,

Някой успял ли е да смени предплатения си пакет EON към по-висок? Опитах да го направя, но равносметката след много разговори с оператор е, че едва ли не веднъж избрал пакет услугата е активна само с този пакет. Веднъж спряна - остава спряна, без възможност за повторно активиране?
Ако някой има свален този мод https://apksoul.net/eon-tv/
проблема се решава
Отговори с цитат
  #3  
Стар Преди 22 часа
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 124
Благодари: 6
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Ако някой има свален този мод https://apksoul.net/eon-tv/
проблема се решава
Надявайте се, че става. Най-много да си вкарате вирус на компютъра, флаш паметта или на устройството на което се опитвате да го инсталирате. Иначе за смяна не става, дори и за брой устройства-започнал съм с 1, на едно си остава плана до край. Иначе може пак да се активира плана след спиране с банкова карта със сигурност. Вариант е да си направите регистранция с егн на друг човек с избрания от вас друг предпочитан план и брой устройства максимум до 2 броя и вие да си плащате и да гледате. С кол центъра на Виваком не съм разговарял по тази тема.
Отговори с цитат
  #4  
Стар Преди 21 часа
Александров Александров не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2015
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tzviatko Вижте мненията
Надявайте се, че става. Най-много да си вкарате вирус на компютъра, флаш паметта или на устройството на което се опитвате да го инсталирате. Иначе за смяна не става, дори и за брой устройства-започнал съм с 1, на едно си остава плана до край. Иначе може пак да се активира плана след спиране с банкова карта със сигурност. Вариант е да си направите регистранция с егн на друг човек с избрания от вас друг предпочитан план и брой устройства максимум до 2 броя и вие да си плащате и да гледате. С кол центъра на Виваком не съм разговарял по тази тема.
Благодаря за информацията. Да, Виваком също предложиха да използвам чуждо ЕГН, но първо не искам да използвам данни на друг човек, за да мога да управлявам услугата си еднолично, а пък и второ нямам опцията. А и кой би си помислил, че положението за предплатен пакет телевизия е едва ли не ядеш сега или гориш (веднъж в живота)?

Опасявам се, че самите те не бяха много наясно с поставеното системно ограничение, тъй като изрично се обадих на 18-ти да питам как мога да премина на по-високия план и по тяхно предложение прекъснах текущия и те го затвориха системно от тяхна страна. Да подчертая, че преди планът от 19.90 лева да бъде затворен от тяхна страна, което се оказа различно от спирането от Моят Виваком, поне можех да активирам и спирам същия план чрез сайта. Сега съм в положение, в което не мога да активирам нито един от трите плана, а при опит да за активация сайтът изписва, че вече имам план и мога да го управлявам онлайн, но при вход в портала услугата вече не е видима и те не могат да я пуснат отново.

От спорта и технически отдел обещаха да видят както ще могат да направят по въпроса, но си дадоха срок до 24 септември. Разбирам, че тези неща изискват технологично време, но те дори и не се наемат с решение.

Това, което ме издразни, че съм в това положение поради тяхно предложение и липса на конкретна информация, както и че от 18-ти насам, каквото ме помолиха да опитам - опитах го. Изчаках 24 часа първоначално за да се опресни системата, после още няколко пъти по 2 часа.

Относно горният линк, разбирам, че е предоставен с цел да разреши проблема, но използвам Apple устройства и дори и да искам да го пробвам ми е технически невъзможно.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, tv, Пакет, Предлатен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 43 (4 членове и 39 гости)
BACATA, ГДС11, Ж0Р0, Ненен

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов пакет на 23 Е NOMAD TV Никола67 НОВИ ЧЕСТОТИ 1 03-07-2013 21:37
Украински пакет на 31.5E berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 03-11-2010 08:17
Нов BG пакет - 45Е berks НОВИ ЧЕСТОТИ 0 17-06-2009 20:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.