The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1731  
Стар Преди 9 часа
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,358
Благодари: 2,632
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Вече доказа , че не си докосвал последния телефон преди няколко месеца . Оня същия който уж си "тествал" в мола.
Е ти нали беше с мен, и видя че не го разцъквам, не му тествам камерата и т.н.
Само се чудя какво правеше с мен???
Точно аз съм изтествал толкова телефони, че ти е бедна фантазията.

От всички направени тестове, избрах телефон който прави най-добрите снимки.
Айфона е много след него, ето една снимка от тази вечер. Уникален телефон, уникални снимки, страшно много детайли, повярвай ми, тествал съм го много обстойно преди да го купя. Заслужава си всеки лев.





Sent from my HBN-LX9 using Tapatalk
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #1732  
Стар Преди 9 часа
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,270
Благодари: 123
Получил благодарност:
617 пъти в 324 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Към 2124-та може да имат интернет браузър, който не използва сафари ядрото. 😂
Това ежедневно да те цакат с топла бира и ти да ги защитаваш, си е висша форма да дебелизъм.

Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Сафарито като всеки друг браузър си има предимства и недостатъци . Това което не знаеш е , че в последните 3 години около 30-ина разработчици са българи , младежи около 30-35 . Повечето от тях преди това са работили за гугъл , някой са писали за мозила . Не е като да не знаят какво да правят и още повече не е като някой да ги наеме защото са само ентусиасти . И това е само за браузъра . За часовниците са малко по-малко . За таблетите обаче са над 80 . За маковете не знам колко са , познавам само 5-има .
Колкото до дебилизма - аз съм свободен да не ползвам антивирусни софтуери на телефона , на лаптопа или на домашния компютър . Не ми се налага да гледам разни тъпи рекламки стартирайки каквото и да е приложение .А след няколко месеца ще си управлявам телефона без да е до мен . Вероятно ще ползвам смотани приложения които обаче ще вършат повече от половината заради ейпъл интелекта . Нещо като apple pay и face id . Уж вече елементарни неща , но които другите не правят , или поне не са толкова сигурни . Повярвай ми , не се събуждам с мисълта кой може да ме хакне , да си съсипя информацията , да си затрия спомените или да си загубя няколко часа четейки как да си рутна устройство и да се радвам , че съм първи в една хакната система . Всичките ми устройства са да ми служат на мен , а не аз на тях . И знам от кого и как да си поискам промени . Всъщност всеки знае и може
Отговори с цитат
  #1733  
Стар Преди 9 часа
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,270
Благодари: 123
Получил благодарност:
617 пъти в 324 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Е ти нали беше с мен, и видя че не го разцъквам, не му тествам камерата и т.н.
Само се чудя какво правеше с мен???
Точно аз съм изтествал толкова телефони, че ти е бедна фантазията.

От всички направени тестове, избрах телефон който прави най-добрите снимки.
Айфона е много след него, ето една снимка от тази вечер. Уникален телефон, уникални снимки, страшно много детайли, повярвай ми, тествал съм го много обстойно преди да го купя. Заслужава си всеки лев.





Sent from my HBN-LX9 using Tapatalk
Ти фотограф ли си или си търсиш телефон ? Не ти ли омръзна ? Какво стана с моторолата ? Не бяха ли най-велики ? Или всяка година да си сменяме устройствата , защото ти си направил някаква снимка с някакъв тъп телефон . Не се обиждай , но ще ти го обясня като на лаик - снимки с високо качество се правят с фотоапарати . Повтарям - с фотоапарати . Освен това се правят с чувство , усещане за мига . Залези и изгреви снима всеки . Това обаче какво има с темата ?
И колко струва този телефон с който си снимал ?
Отговори с цитат
  #1734  
Стар Преди 8 часа
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,358
Благодари: 2,632
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Нали имаш сафари, виждаш модела, потърси в интернет цената.
Ама не ми развивай теории, че за тия пари можех да си купя хубав фотоапарат.
С фотоапарат можеш само да снимаш.
С телефон можеш да правиш всичко.
Да пишеш у форума, да правиш покупки, разплащане, разговори, чатове и хубави снимки с много детайли, и още куп неща.
Фотоапарата не го носиш с теб навсякъде, а телефона го носиш нон-стоп.
Фотографите да си носят фотоапарат, аз искам качествен телефон с много добра камера. И смятам, че Huawei изпреварва всички останали конкуренти на този етап. Моторолата си е добър телефон, но по отношение на ъпдейтите, страшно много се туткат. Което ме накара да го продам и да сменя марката. По едно време ми се въртеше в главата да взема айфон, малеее добре, че не направих тази глупост за втори път в живота си. Вече 10 дни го цъкам Хуавея и съм страшно доволен. От ония дни получи 1,4GB update само за подобрения в камерата. Това беше от мен, лека нощ.

Sent from my HBN-LX9 using Tapatalk
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 20 (9 членове и 11 гости)
mistor, TPOTOAP, бачора, Дедал, Малкия Мук, Марти, рокера, фото, ХоХо


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.