Виж само едно мнение
  #185  
Стар 27-08-2017
Аватара на Венци
Венци Венци не е на линия
IP BOX 910
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 123
Благодари: 46
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Добра вечер,приятели,за първи път и аз се опарих от въпросния сайт.Та,бях си пуснал 4 бр зимни гуми и във вторник един цървул от Ямбол ми звъня,че ги иска,уточнихме и в сряда ги пратих,като и тогава сутринта ми звъня да види дали съм ги пуснал и зачаках заветния смс да си взема парите.Уви,обаче като пуснах проследяване се оказа,че са си пристигнали в офиса по план вчера но пича не реагира,звънях му днес не вдига,първите пъти ми вдигна,но мълча...Явно нещо не им е харесал но тук идва к*рвенската история,че не като мъж да си плати и връщането,аз да си прибера гумите и дотам.Имам дълбоки съмнения,че ги е видял,което ще рече,че е ходил до офиса на Еконт,но там са го прикрили...и аз да се оправям.....Какви са ми вариантите освен да си платя 2х 18 лв за доставка и да ида да го спукам от бой, на бележката изрично е упоменато,че обратната доставка е за негова сметка.
Ако си ги пуснал ''от офис до офис'' има камери...тогава ще ядат дървото служителите, ако е идвал видял и отказал пратката, без да бъдете уведомен че е отказва ''на тъмно'' просто ! Щом влезеш в офиса всичко се записва.Можеш да е откажеш пратката и зависи какви са условията за пращане,има ли ''преглед'' при евентуален отказ кой от двете страни поема куриерската услуга в двете посоки и т.н. Но ако е с куриер на домашен адрес-няма как дасе хване ''врътката'' с куриер преди години ме прецакаха с пратка- 56лв в двете посоки за моя сметка. Търси си правата Еконт е лоялна фирма и едва ли да търпи такъв служител-евентуално.
Отговори с цитат