Виж само едно мнение
  #13  
Стар 07-04-2015
Аватара на AGT
AGT AGT не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,895
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teslata Вижте мненията
по принцип всичко си е настроено точно така. Network настройките ми се зареждат автоматично. Единствено в Ngrab streaming Мога да барам, но каза да не пипам нищо там. И пак няма тв. Пробвах кабела на лаптопа - нет има по него. Колега подсказа да пробвам CAM Настройка дали е включен - уж да но като дам тест изписва не или картата е изключена. Аз мисля че или IP адресите които давам не стават или мак адрес или нещо друго ...хм. Това че доставчика на нета заключва рутера по мак адрес, да не би да е ключа ? вкарах този мак в приемника но не иска, Какво трябва да ми е IPто на приемника и какво на рутера, какво на лаптопа - едно и също ли е ? както и другите - Masк, Gateway i t.n. ? тука е ключа си мисля
Ето тук е заровено кучето . НЕТ ИМАШ В БОКСА .Просто не ти работи линията която ползваш . Почти на 99.99% съм убеден в това .Ако по кабела идва нет - както каза и ако бокса ти е по DHCP проблема ти е в линията !!!!!

Или сценария с игоряла ланка на бокса..... но е по малко вероятно , но не и невъзможно ..... виж както колега ти написа дали свети зеления диод на лана .... мисля , че беше вътре на дъното залепен и се вижда отгоре през решетката .

Цитирай:
Първоначално написано от teslata Вижте мненията
Какво трябва да ми е IPто на приемника и какво на рутера, какво на лаптопа - едно и също ли е ? както и другите - Masк, Gateway i t.n. ? тука е ключа си мисля
Много грешно мислиш !! IP на всяко устройство е различно. Позлват еднакви DNS,Get,Mask.
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат