Виж само едно мнение
  #52  
Стар 07-06-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 85
Благодари: 34
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@Сашо, не е трябвало да си купуваш приемник изобщо. Леко си се прецакал сам, но не е фатално.
Вариантите са няколко, можел си да поръчаш Комбо Класик Нео за 73лв в който освен 3 месеца тв, в цената влиза и цялото оборудване и безплатна инсталация.
Пред свършен факт, единствено можеш да направиш една нова заявка на името на някой роднина, да дойдат да ти инсталират антена и приемник под наем, а твоят да си бъде допълнителен. В един момент можеш да се откажеш от наема, да върнеш приемника и да си останеш с антената и твоя работещ.

Доста пъти в системата е имало такива недоразумения, но аз лично съм успявал да намеря най-доброто за клиента решение.

Мога да дам пример от 2021ва ,имаше ТВ Ваканция, за 75лв, в нея влизаше всичко без монтажа...
Месец по-късно вкараха Комбо Класик пак за 73лв мо с монтаж... а когато беше тв Ваканцията изрично беше забранено да се дава опция за безплатен монтаж. Аз лично така бях изгубил доста клиенти.

Относно колегите във форума, естествено не разбират че не весеки е в нещата и тръгват с рогата, но все тая.

Аз бях зает да оправям сървъра два дни, само до форума ми е било, че накрая ме накараха да мия и стъклата на 2ри етаж...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.hristov за този полезен пост :
sa6o91 (07-06-2023)