Виж само едно мнение
  #18  
Стар 19-06-2018
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 602
Благодари: 49
Получил благодарност:
108 пъти в 71 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Ако темата не е на място да се премести на правилното.Та откривам такава тема.Мисля,че ще е от полза роду.Всеки е с Андроид телефон на който гледа по един или друг начин някаква телевизия.Вече се произвеждат доста модели Андроид сателитни приемници.
Та да започнем ...
На екран 5 инча ми е много интересно какво ще се види от телевизията освен да чуеш новините и да направиш по гласа водещият на Юки хахаИли пък да се изтупанчиш че си взел телефон за 2 хилки и можеш да гледаш телевизия на него от Бибакома. В интерес на истината хубави процесори слагат, мощни, но са толкова орязани платките, че нищо читаво за телефона неможеш да напишеш. Едно време имаше едни клипове в тубата как китайци показват къде да се сложат определени кабелчета за по-добра функционалност и възможност за писане на интересен код, но ги изтриха. Пък и кой ще си пробие телефона, за да му слага по-интересна функционалност. И всичкото това с цел. Може би най-интересното от тези джаджи е VoLTE функцията, която за съжаление никой не предлага. Може би Булсатком ако пусне нещо такова бих си взел сим-карта. За момента чакаме Теленор да пусне за всички това.

Иначе по същината - ако смятате да поръчвате Андроид приемници за сателитката изобщо не го правете, ако не искате да си видите в джитхъба кодировката, написана на С++. Разработчиците ще ви го нагласят, ще им платите, ще си джиткате и после само ще люскате парици да ви кърпят дупките по тъпия Линукс. Още повече, че кастъм кърнъли не съм чул за Андроид да се компилират от разработчика на софтуер, освен ако има някакъв момент, който да съм пропуснал. Всичко ти идва от нагласено от Андроида по кърнъла и само си го слагаш. Между другото на Фюжъните спрели ли сте си процесите за проверка на Блутут и другите функции, че кърнълите постоянно пускат разни процеси за какви ли не проверки и няма спиране, явно с цел Биг Брадър Гугле да се включва по някое време
Отговори с цитат