Виж само едно мнение
  #6  
Стар 21-10-2020
Вогон Вогон не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2020
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май съм изтеглил късата клечка от към телевизионен доставчик , ама промяна - като когато свърши абонамента след 6 месеца.
А има ли някъде информация или къде може да се прочете за инсталиране на министра плеар върху ПЦ ама обяснено по - като за начинаещи , това дето го четох при руснаците в 4ПДА е за инсталране на министра сървър върху убунту 14 или 16 , не можах да разбера през това може ле да се гледа телевизия или е само сървърна част а за гледане си трябва маг или емулатор ? Щото сега съм накичил 100 устройства под телевизора , да не споменавам колко дистанционни и клавиатури се събират. Целата е да остане само 1 малко компютърче (интел нук) , което да играе ролята на всичко в едно . Тия тв боксове и сет топ боксове не са ми удобни за сърфиране и прочие.

п.с. С Kodi , няма засичане дори ХД канали си вървят екстра , но не става да се свържа към портала на тв доставчика - PVR адоните на коди за сталкер портали не вършат работа , а е срамота да имам абонамент а пък да ги гледам "пиратски" през Коди-то.
Отговори с цитат