Виж само едно мнение
  #60  
Стар 09-07-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,422
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,365 пъти в 660 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Не му знаем на колегата помещението, пак ще цитирам Дрим, който вместо 60" си взе 55" и споделя че е постъпил правилно ! Трябва да се обобщават мненията и да се направят съответните изводи, е ако това за теб е последна инстанция, ами така да бъде


Офф, какви 4К предавания, по твоята логика трябва кинескопи да се купуват
Дори и на кабела да си пуснеш 4К тв-то ще е по-добре, по простата причина че има 4 пъти повече пиксели на мм2 и картината естествено ще е по-добра, алгоритъма за апроксимация не е кой знай какъв, но ефекта, както правилно сподели Дрим е потресаващ
Ти си си направил избора, друг също, но форума е за споделяне и указания за бъдещи купувачи , а те каквото си решат, но не е аргумент "пак ще взема Панасоника, ако ще да не е 4k" това е защита на твоя избор, което няма нищо общо с техническите параметри и световните иновации
Изказванията на някои колеги е мноого провинциално, от вида: Те такова животно нема, казал Вуте като видял жирафа
Идея нямам защо, но приемаш всичко много лично и много навътре. Ми не съм съгласен с мнението ти и толкова. Не искам ти да приемаш моето. К'во толкова? Колегата каквото прецени ще си отсее и ще купи каквото реши. Що се палиш толкова, не знам... Кой в тоя форум има Филипс и е доволен, освен теб? Всеки ги плюе, само ти с това 4k...
Сериозно, колко колеги имат Филипс и им се струва нормален като бързина, менюта и т.н.?
Не е заяждане, питам! Преди да си се засегнал.
Отговори с цитат