Виж само едно мнение
  #21  
Стар 22-01-2012
underdog underdog не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 12
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Срамота е ти да се регистрираш, само за да плюеш!От тия тъпи канали,дето си изброил,почти всички нямат EPG,ти на чалгата и еротиката ли държиш да има ?
Ако пък не ти харесва,защо не вземеш да се откажеш?Още повече,че са те излъгали!Все пак си пресен абонат и не виждам пречка,а после като смениш боята с друг доставчик,дай списък на същите канали,да видиме има ли разлика!
По горе някой каза,ако ти вземат пари,да имаш претенции,ама при положение,че услугата им е бонус и не се кодират канали,мисля ,че трябва да не пишеш глупости!!!
Да така е регистрирах се за да плюя По скоро да отворя очите на хората които биха останали малко разочаровани като мен. Проблемът е че НЕТ1 не са публикували списък с детайлите на каналите, ЕПГ, различни субтитри, звук дублаж, ето това е което ме подразни. Близуу са го направили.
Наистина не ми трябва EPG на чалгата и еротиката, но е срамота да няма на HD каналите. Това са канали с висока резолюция, но без програма и многоканален звук. Освен това наистина ми липсва epg на Travel Channel, БНТ 2
Отговори с цитат