Виж само едно мнение
  #14  
Стар 16-11-2015
Sat PLUS Sat PLUS не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 470
Благодари: 218
Получил благодарност:
121 пъти в 86 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Яворе аз питам за да си спестя 2 седмици четене на 5 форума а не защото ме мързи. Накрая пак ще си реша проблема сам както стана и със настройките на Астрата за която бях пуснал тема. За тебе всеки който попита ли е трол ? Има ли един свестен човек в тоя форум да каже:Илияне иди и си купи ей тоя модел и ще работи със модулите Мтел,Виваком без да имаш проблем. аз ако имах пари за VU+ от 500 лева нямаше да ви питам изобщо. Масово онлайн магазините са заредили с GOLDEN INTERSTAR и имат по 3-4 модела от читавите марки дето не са ми в бюджета . Четох за тоя модел и ядовете дето има със софтуера около него GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2
Дайте ми аналог на тая пръчка дето работи стабилно и няма да ви занимавам повече с глупости. Другото което гледам е тоя модел EDISION PICCOLLO 3in1 Plus CI и пише ,че има Ci+ съпорт ама как работи в действителност ? Търся си чисто нов приемник с 2 години гаранция а не спукан от гледане и префлашване без гаранция.
Няма проблеми със софтуера на Golden Interstar.Приемника е един от най-успешните модели затова магазините го предпочитат.Работи с модул и карта на Мтел,Виваком.
Не пишете неверни неща, така заблуждавате всички четящи!
Отговори с цитат