Виж само едно мнение
  #86  
Стар 12-04-2021
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Не знам дали ще стане за телевизор. Доколкото се ориентирах в ситуацията има два вида абонамент, единия е за мобилна телевизия и може да се ползва на телефон, таблет и компютър (до 3 устройства) който в момента всички абонати могат да го активират срещу 3 лв./месец. Другия който е за смарт телевизор се счита като допълнителен приемник т.е. при подписване на договор ти влизат в плана един EON бокс и една активация на приложението за телевизор може да се активират до 5 EON бокса/приложения общо към един абонамент. Естествено за трето, четвърто и пето устройство се заплаща такса 3/5 лв. в зависимост от това дали е приложение или бокс. Доколкото разбирам приложението за телевизор ще може да се използва само при преподписване/подписване на нов договор за EON пакет.

Най вероятно ще има и разлика в качеството на приложението за телевизор и мобилното приложение, също така е интересно дали ще има разлика в качеството между приложението за телевизор и EON бокса?
Най-вероятно си прав, аз не съм го пробвал на тв още, но колега е писал, че му иска потвърждение на код, който мисля, че няма такава опция в My Vivacom от къде да се потвърди с този абонамент, мисля, че за това пише, че е Пакет EON mobile IPTV. Ако не става с приложението може да се пробва през браузъра на телевизора как ще е качеството.
Отговори с цитат