Виж само едно мнение
  #59  
Стар 07-09-2021
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 255
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще споделя моя опит.
2017-а станах клиент на Комнет /тогава не беше разделен на "София" и "Бургас"/
Абсолютно перфектен съпорт, обаждам им се /офисът им беше на пеша разстояние 15 минути/ и докато се прибера, те ме чакат пред вратата.
След това ги "купиха" Net1. Съпортът мигновено се влоши, при повреда /няколко пъти ми се случи/ реагират до 72 часа и то след хиляди обаждания и вдигане на кръвно от двете страни. Обикновено отговорът им е "предали сме на колегите, ще Ви се обадят", като телефонния съпорт е изнесен изобщо извън фирмата и те не се обаждат никому /добре че намерих директния телефон на Net1 и с много зор им обяснявам кой съм и защо не искам да се абонирам за техните услуги /аз ползвам /може би вече в минало време/ 100 мбит с перфектна международна скорост за 18 лева месечно, без ш**аната им телевизия/.

Сега какво излиза? Че съм абонат на Виваком, без да съм им бил абонат? И как ще си получа първата им месечна фактура, като не мога да им се регистрирам на сайта, понеже някога, преди много години съм се регистрирал и ми помни ЕГН-то, а аз не помня имейл и т.н. Не мога да отида да се разправям на крака във Вивакомски офис по причини от физически характер. А не съм и длъжен. Аз не съм им абонат!
В ебати филмите ме фърлят, честно. Абсолютно съм убеден, че качеството ще падне, както падна /за съпорта говоря/, когато Net1 купи Комнет /София/.

Както се казваше в един известен филм: "Совите не са това, което са".
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на мони2 за този полезен пост :
111111 (17-09-2021)