Виж само едно мнение
  #1  
Стар 20-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране Продуцента да обясни каква е разликата между всичките боклуци които изброи

Та какво казваш за великите нови процесори работещи на близки до старите честоти и имащи по 1000 ядра ? Защо имат по 1000 ядра , ще отговориш ли на този въпрос , явно искаш да говорим. Моето обяснение е че не мгат да ги качат на 10 Гигахерца и затова се мъчат да правят по 1000 ядра в един . Техника работеща на 10 Гига херца има от сума години ! Като гледам и великия ХАсуел и той е на 4 гига ? Малко по стари клокнати процесори даже минават 4 !!!! И какво ? колко ядрен процесор искаш ти ? 60 000 ядрен ? Аз щото искам максимум 4 ама да не е на 4 гига херца а на 10 поне ? Отдавна стелитната техника и то в КОСМОСА работи на 10 12 и повече гигахерца? Неща супа ядра ! Ама както казах: "Всичко е пари приятелю" а не ти да си добре или пък да мислиш че новото е супер връх на технологията а изоставаща на светлинни години честотно от сателитната или мобилната техника ? Така че не ми навирай някакви процесори натикани с ядра а ми покажи нещо което работи на 3 пъти по-голяма честота например ? Ето ти доводи че новото е добре забравено старо , само умножено.
Ако искаш ме банвай , ако искаш ме уволнявай . Не ми пука дали ще съм или не в тоя форум. Казах че не желая да ме правят на малоумник заради това че съм решил да ползвам това което ползвам. Това със "орязването" на 7 не го разбирам от теб , бъди спокоен. Знам го правил съм го , няма смисъл за мен ! Затова не го правя . А ако орежем по старата какво става тогава. Не желая да споря защото няма смисъл от тема XP срещу 7 - глупава е! пак ще го кажа : ВСИЧКО Е ПАРИ ПРИЯТЕЮ" и Интел са едни от най-големите паролюбци ( разбирай обичащи парите). какво да говорим повече?
Аз дойдох с идеята да помагам на хора за поддръжката на определен вид техника и да си давам мнението по други теми , а вие какво направихтеме поредния малоумник заради това че си имам собствени решения и казвам защо съм ги направил ? Айде няма нужда .

Последно редактирано от Йовчо Димов : 20-12-2013 на 14:25
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Йовчо Димов за този полезен пост
atuani (20-12-2013), Посветения (20-12-2013)