Тема: MAG STB 250
Виж само едно мнение
  #3  
Стар 23-03-2020
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b_ignatov Вижте мненията
1.Това съобщение, че е заключен не съм го виждал до сега. Най-вероятно трябва да смениш портала и ще изчезне. Докато самия бокс бутва трябва да натиснеш бутона с решетката на дистанционното и ще влезнеш в "Internel portal". Поиграй си с настройките там.

2. За да ползваш всички благини на Маг, задължително ти трябва Stalker Portal.

3. На Маг 250 няма как да качиш Коди според мен.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Благодаря, отключих го.

Тез германци гастербайтери, много интелигентни бе, на провайдър беше изтипосан български IBAN
Също така компаний нейм завършваше на LTD ти да видиш


По темата, видях че мага чете M3U-та, ще пробвам да мина с IPTV функцията без портали, макар че ще е яко да си пусна сталкър портал на Raspberry Pi3 и да си изкарам там ефирните национални канали и фри ченъли регионални, щото за да му шерна кабеларката, трябва да ползвам още един кабелен тунер, още един оскам,ще трябва да си пусна още един коаксиал, ще трябва сплитер, не ми се занимава.

Не бих се наел да продавам и рапространявам кабеларка или сателит в IP, само за любителски цели и да не се плаща ТВ удома това ми е мотива да си пускам разни глезотийки вкъщи..


Проблема с мага е датата и часа как се сверява на това нещо?

Също така дали чете стийм във формат, http://user:password@xxx.xxx.xxx.xxx...asjasdadlajda?

Датата я оправих с ntp:

server 0.bg.pool.ntp.org

Последно редактирано от Танннер : 23-03-2020 на 13:55
Отговори с цитат