Виж само едно мнение
  #80  
Стар 29-08-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Така де, всеки си говори каквото иска, само че простите въпроси изискват прости отговори и понеже няма отговори се чудя дали да ги задам и да си отговоря сам!!!


Защо в България се подписва информирано съгласие?
Отговор няма!
Според мен защото антиваксърството беше заложено още в началото на кампанията. Пример: всички световни лидери се ваксинираха първи само нашия падишах са ваксинира преди месец. Тука вече навлизаме в политиката гонеха се определени цели.

В Сингапур първите 225 000$ вече са изплатени на близките на 16 годишно момче умряло три дни след ваксинация.
https://www.straitstimes.com/multime...after-covid-19

В Канада пък Правителството поема разходите за погребение на умрял от ваксина! Цинично, ама е факт!
https://torontosun.com/news/national...roved-vaccines

Това е безсмислено да се коментира на фона на умиращите в пъти всеки ден

Колко време действа препаратът наречен ваксина?
Отговор няма!
Има, казват че след 6 мес файзер намалява с около 10% а модерна запазва ефективността си

След "ваксинация" с препарата доста хора се разболяват и влизат в болница, някои и умират! Това вярно ли е?
Отг.: Разсеян поглед към тавана!

Не знам такъв случай, но това не означава че няма. Статистически погледнато е в рамките на нормалното, колкото и гадно да звучи, но съпоставено със умиращите всеки ден процента е пренебрежимо малък. Другото нещо което не се отчита че тези починали от ваксината е много вероятно изхода да е същия когато се срещнат с ковида.

След като вече и малките деца разбраха, че "ваксинираните" се заразяват и заразяват околните, за чий уй ти е този ковид-паспорт в самолета, в международния автобус или в ресторанта на Паоло?




Да, те вече откриха топлата вода! Това го пише във всеки учебник за студенти-първокурсници, включително и медицински сестри!

Снегът обикновено е бял!
Добре де как би се почувствал ако заразиш твой близък и е с латентен край/не дай боже/. Някак ми се струва че антитата отговорността я нямате за нищо. Не спазвате ограниченията не ви пука за околните това не е поведението на отговорен човек