Виж само едно мнение
  #77  
Стар 10-07-2017
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Эхьты Вижте мненията
Е па нито ти, нито някой от 7-те родолюбци харесали овчата ти мисъл, не искахте да ми помогнете да си дресирам новото пингвиче. Защото не искате и една Новатв да мога да зяпам.
А на моят син му е национален празник на 23 юли. Родолюбиво е детето, обича си неговата родина, където пенсиите не са по 100 евро.
Знаеш ли само колко са ми смешни разни португалци и италианци, дошли да бачкат по строежите и сложили португалско или италианско знаме в дворовете си, или овесени по прозорците на апартаменти /по време на европеско първенсто по топкаджийство/?
Да не ме е ебал бисексуален педерас родолюбец, та да се излагам бяло-зелен-червен байрак да окача в двора.
Родата е от там, от където е жената, а родината е там където животът е лесен и добре уреден.
Иначе и в мароканската пустиня камиларите са горди родолюбци. Ходят и мъжете със забулени лица, щото иначе при вятър им влиза пясък в устата. Ама нали са родолюбци и не си напускат родната им пустиня, да отидат на по-добро място да си отглеждат децата.

Кажи нещо за мултифийда.
Колко мъка има по този свят,не е лесна и твоята!Гледам за мароканската пустиня е камък в моята градина,децата ми кретен такъв са щастливи много повече от твоето детенце,дето еврогеи като теб го е заблудил жестоко!Това,че отсреща е Мароко не значи че там при теб си нямате в пъти повече и в пъти повече радикализирани!Ти там в оная част на Брюксел сигурно и с армия нема да влезеш,ама за неква пустиня ми говориш,смешник вземи смени тоя парцал над антената и покажи на детето от къде идват истинските мъже та да стане и тои мъж,а не еврогей от Брюксел!Питай го учат ли белгииски език,смешко,а испанският го говори половин свят!