Виж само едно мнение
  #17  
Стар 18-02-2024
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сателити винаги ще има знаете защо и какво се прави главно и основно с тях шпионаж. Наясно сте че и България сат не е на заека а ми е на братя и сателити винаги ще се изстрелват . За 4 к телевизиите една такъв канал заема голям капацитет от транспондера 4 к канали няма и няма и да има .Операторите предпочитат да си ги предлагат през ай пи тиви платформа. Няма напредък в тази посока няма и да има купих си октагона 8008 заради 4к уви полза няма .Ясно ми е и за айпи телевизията че се краде яко от сателита и се предлага .И пак казвам за да гледам платени канали трябва да си купувам дърва . Като моя Gt media V8 uhd и да плащам Марс сървър ,Geanta с форевър. С оскама не се отварят доста пакети . Имах линия от един сървър и много и се радвах уви сървъра се разтури. Не че гледам телевизия за последния месец дали имам гледано няколко часа и то главно love nature 4k . Имаше един хубав френски канал за природа ами спряха го. Мисля да изчезвам от града и да се заселвам в близкото село . Тихо спокойно и чисто .Сателитната телевизия ми е краста .Относно поста на колегата за въпросите за комшиите . Събраха се да питат какво е това при слагане на първата чиния 3 метра всяко чудо за 3 дни . Скрих я зад къщата от едната страна голяма оранжерия от другата също голяма оранжерия там ще слагам и другите две големи. В другите къщи ще разположа малките диаметри . Ще се качени на асмалъка и няма да се виждат . Проблеми с питането няма . Проблемите са че булката изчезва а след нея може и да замине и неосата. Вивакома няма качество . Помня как бях пуснал на комшиите германци ская и как след 2 месеца спря сещате се . Връшах пари за приемници връщах пари за такси . Рекох да направя услуга накрая аз се набутах. От ей такива случаи се опасявам . Да си платя шеринга и да гледам черен екран . С марса проблеми няма плащаш за година и гледаш ама не ръчкаш.с оригиналния софт добре с марса отваряш приемника купуваш си букса и префлашваш . Последния софтуер излиза надпис със серийния номер все едно си маркирана овца.Решил съм да слагам чиниите пък каквото стане. Щях да купувам мадсатска 3,6 ама се отказах тежи . От ученик съм си мечтал за големи чинии сега след 25 години ще я сбъдна и се радвам много .Във времето когато имаше кабеларки помня всичко беше през сателити покрива на сградата беше накичен с големи антени . Сега всичко става през Интернет и някъде има скрити антени . Един оператор така изгря и завлядя пазара.

Последно редактирано от Накатанико : 18-02-2024 на 18:30
Отговори с цитат