Виж само едно мнение
  #29  
Стар 25-10-2021
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelvarna Вижте мненията
За домашен нет в моя случай вариантите ми са Виваком и може би Булсат, всички останали съм ги пробвал и са в пъти по-зле, с граничеща до неизползваемост услуга.

А1 - най-добро покритие в квартала, но след като се наиграх с домашния им интернет тази година, повече не искам да чуя за тях.
Решението е много просто - взимаш си домашен нет от vivacom и мобилни услуги от А1. Какво значение има че пестиш някой лев, а ти късат нервите 2 или повече години. Винаги съм твърдял, че в България единствения оператор с качествено покритие от самото начало, още от ерата на 2G е Мтел. Не говоря за цени, разни шмекерски номера които правят и други. Говоря за техническата част на услугата. Как може с карта от Мтел/А1 в гаража който е под земята да мога да водя разговор с "HiFi" звук (не помня техния термин какъв беше, но това се случва преди 5-6 години, като по онова време само те го имаха, а с карта от vivacom или telenor няма връзка. И не е само в гаража под земята. Като пътувам през цяла България предимно по главни пътища или магистрала и си пусна радио от телефона през мобилната мрежа с карта на Мтел/А1 нито веднъж да не прекъсне а с другите 10-15 пъти като съм виждал моменти в които не 2G а никаква мрежа няма.
Отговори с цитат