Виж само едно мнение
  #4  
Стар 22-06-2020
Пиромана Пиромана не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2019
Мнения: 19
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Еми благодаря за отговорите.
Аз писах първо на продавач в иБей, където тази антена я намерих по-евтина с около 50 лева, отколкото по магазините в България. Не си е направил труда да отговори.
Антената дето не хваща без усилване при пряка видимост към Копитото от Подуяне е All For One SV 9455.
За сателитна антена си прав напълно че може да се хванат ефирните телевизии, но не всички. На 33 изток са само няколко канала. Аз бях поръчал (Toroidal Т90) от Германия втора ръка, малко по-скъпа е, но ме прецака продавача и така и не дойде. С мотор пак не е евтино и след време се амортизира. Обаче при свободните сателитни канали ме притеснява че сменят сателитите. Нали Виваком се хвалиха как са минали на 39 градуса изток - Hellas sat 3 и можеха да се гледат БНТ, Нова, БТВ безплатно. И какво стана. Преместиха ги не след дълго на 33 изток. Като платя поне 100 лева за монтаж и настройка на мултифокусната Т90 (понеже искам с поне 4 - 5 конвертора - 19, 28, 33, 39, 45 и 46) и ако ги преместят пак след една година на друг сателит става прекалено голям харч пак да викам майстора. И не се знае дали ще лови стабилен и силен сигнал?
Отговори с цитат