Виж само едно мнение
  #63  
Стар 14-11-2019
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Фен, не я почнах аз, някой друг каза, че било задължително, а такова нещо няма. Аз просто си казвам, нали затова сме тука, утре ще решиш, че трябва да ти пусна канал едно, битиви и нова, щото са мъсткери и ще се закачиш пират на мрежата, с идеята че си легален Спестявам на хората излагацията само

Цитирай:
Първоначално написано от uplevel Вижте мненията
https://eur-lex.europa.eu/legal-cont...X%3A32002L0022


Не знам ...Какви кабелни оператори сте!
Цитирай:
Член 31

Задължения за „наложителен пренос“

1. Държавите-членки могат да налагат разумни задължения за „задължителен пренос“ на определени радио и телевизионни канали и услуги върху предприятия на тяхната територия, които предоставят електронни съобщителни мрежи за разпространение на радио и телевизионен сигнал, когато значителен брой крайни потребители на такива мрежи ги използват като основно средство за получаване на радио и телевизионен сигнал. Такива задължения се налагат само когато са необходими за постигането на ясно определени цели от общ интерес и са пропорционални и прозрачни. Задълженията подлежат на периодично преразглеждане.

2. Нито параграф 1 от настоящия член, нито член 3, параграф 2 от Директива 2002/19/ЕО („Директива за достъпа“) не засягат възможността на държавите-членки да определят подходящо възнаграждение, ако има такова, по отношение на мерките, предприети в съответствие с настоящия член, като същевременно гарантират, че при сходни обстоятелства не се допуска дискриминация в отношението към предприятията, които предоставят електронни съобщителни мрежи. Когато се предоставя възнаграждение, държавите-членки гарантират неговото пропорционално и прозрачно прилагане.
Като четеш документ който е на 12 години, можеш да провериш дали е актуален

До юлиян - сългасен съм изцяло с теб, но това трябва да важи за всички, има санирани блокове, в които по никакъв начин не може да се влезе, хората сами си казват - дупчи, чукай тука, кърти там... А когато единия оператор си дупчи наред и кове по изолациите, а другия седи и гледа отстрани как му взимат потенциалните абонати, щото не било редно да дупчи си е малко неравностойно...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
юлиян211 (14-11-2019)