Виж само едно мнение
  #14  
Стар 18-04-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз имам две гледни точки по въпроса.
Първата - OLX/ПРОДАВАЛНИК - това го направиха като заместител на аукро бг, което беше същото място пълно с реплики, ментета и мошенници тип руски пазар. В момента собственик на олх, както и на емаг, както и на фешъндейс - трите имат съвсем различни рейтинги, мнения , впечатления, сектори - е една фирма.
Извода - собственик едновременно на един много коректен сайт, един средно коректен и един супер некоректен(по-точно на олх не им пука)...

Втората - ОЛХ не са виновни , че си сключил сделка с измамник. Те не взимат процент от продажбата или такса(ибей), нямат платежна система от която да печелят - ибей, алибаба... Няма данъци, касови бележки...
Нямат сметка да търсят коректност...
Ти си там заради цената, продавача/измамника заради възможността да те мине Ти балък ли си или тарикат?
Извода : Докато има балъци ще има и тарикати...
Цитирам даже вица от другата тема
Цитирай:
Във влак пътували лисицата, вълка, и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита:
- Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казало:
- Дайте тогава по 2 лв. След малко се върнало пак и попитало:
- Има ли тарикати? Пак мълчали всички.
- Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълка станал и извикал:
- Аз съм тарикат. Тогава зад заека се показала мечката и казала:
- За тарикати по 4 лв!
Мисля си , че темата трябва да бъде - начини да бъдете измамени в ОЛХ, начини да не бъдете измамени в ОЛХ или начин да измамите в ОЛХ Но и при трите ОЛХ нямат отношение
Справка - същия келеш дето ти е пробутал приемника, ще ти го пробута и през базар.бг, само че олх е по-популярен и си пазарил от там

Последно редактирано от TUISTERa : 18-04-2015 на 21:39
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
demmlik (19-04-2015), Ooo_Pepi (19-04-2015), Дети (22-04-2015), Мастер Джедай (19-04-2015)