Виж само едно мнение
  #71  
Стар 07-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Може жена му,него ,да го е избирала!
Кажи,какви файлови "капани" ти е слагала,за да се гордее сега с теб!
Еми аз не бих си избрал булка, която не е способна тя да си избере от най-добрите мъже.
Преди мен са се опитвали други, ама не им се е уредил въпроса, щото не са разбирали достатъчно от женска психология.
Ясно е, че ние мъжете си предлагаме услугите, пък мадамите си избират за кого да се пристанат. Ти това не си ли го знаел ?

Каза момичето че е съгласно да живеем в София. От другите чужденки, не е имало нито една която да е била съгласна да живее в София.
Като я заведох на екскурзия до копривщица, иска като се върнахме да ми връща половината от парите които съм похарчил аз за всичко.
От нашенките нито една не се е сетила едни билети за кино да купи тя, камо ли пък да се сети да си плати сметката в ресторант. Нямаше такиви работи с нашенките. Използвачки на 100%, па даже и се пазарят че не били лесни момичета.

.......................................................................

Абе я кажете сега, тия двоини сателитни тунери вградени в телевизорите Самсунг и Панасоник как работят точно ?
Как се настроива десек ключа в менюто?
Става ли на всеки вход да управлява по 4 конвертора, заначи за двата входа да мога да свържа общо 8 LNB ?

Питам, щото на моделите с повечко фалшиви херци има и такиви с по два тунера за DVB-S2.
Абе леко, по леко се самозарибявам за по-скъпи модели, ама де да знам дали има смисъл. Производителите не казват ясно какви чарколяци слагат вътре.
Отговори с цитат