Виж само едно мнение
  #1  
Стар 25-10-2014
Heno3HaT Heno3HaT не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така тук е момента да подкрепя ( Детроник ) Днес ходих в Техномаркет тествах LG47LB700V - LG47LB730V - LG47LB731V с така разпространената решетка.След пускана на решетката и престой на нея около 20-30 секунди и после преминаване на сив фон се забелчзват линийте,който остават от решетката по матрицата.НО НЕ Е НИЩО ФРАПИРАЩО ЗА МЕН.
След,като направих теста няколко пъти на тези 3-те елевизора проблема си го имаше.Но е едва забележим и това е защото го знаем,ако не го знае човек си слагам главата на бесилото,че дори няма и да ги забележи.Другото,което искъм да поясня,че след,като пусна решетката и след 30тина секунди премина на сив фон линийте,които прозират съвсем невиждано след 3-4сек.изчезват напълно.В смарт меню няма абсолютно нищо нито пък на клиповете или на филма който пусках.Та мисълта ми е,че аз ще се прежаля за първото LG но мисля да го закупя Онлайн и да го тествам до спукване преди изтичането на 14-те дни в,кото мога да върна продукта.
Та преминавам по-нататък...След тест на LG-тата служитела който ми се хвана на акъла да тестваме половината магазин с телевизори ми каза..Избирай Между SONY и SAMSUNG..
Аз му отговорих,че просто на SONY му е голямо и скъпо името нищо повече.Самсунга ми харесва мнгоо но ако е самсунг бих искал да почва от 7-ма серия но там не съ никак малко паричките точно 2 хилки е.
Та да се върна на така прехваленото SONY след,като служителя видя,че има малък проблем с LG започна още толкова да хвали SONY-то..та отиваме да тестваме една 42 сони 400hz която е на цената на LG47LB700V.....И какво да ви кажа пълна пръчка нито в къртината нито в 3Д абсолютно нъкаде неможа да стъпи на LG та решихме да пуснем едно клипче с ЕДНА ЯПОНКА КОЯО СЕ ЛУЛЕЕ НА ВЪЖЕ...Сигурен съм,че повечето хора се сещат за кой клип иде реч.Та пускаме същото клипче на Sony-то и какво да ви кажа за около 10 секунди гледане започнахме да ходим,като пияни в магазина.Просто немога да ви обясня какво насичане имаше.Искам само да кажа,че и LG се справи страхотно със същия клип.После тествах ме и няколко Самсунга от високия клас и те се справиха страхотно.
За мен лично моите фаворити са LG & SAMSUNG..Но за 2-рата,ако искаш нещо задоволително хубаво трябва да се бръкнеш от 2хилки и на горе.