Виж само едно мнение
  #27  
Стар 28-05-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кик Вижте мненията
За широко рекламираната цифровизация в България важи следното -"НЯКОЙ ПРИБРА ПАРИТЕ ЗРИТЕЛЯ ДА ЛАПА МУХИТЕ"
Да да, ама зрителя не лапа мухите, защото си има сат. и кабелни оператори, които предлагат прилично съдържание почти за без пари. А както е знайно това е целта. Зрителя по възможнст да не плаща, а да гледа SKY SPORTS, BeIN Sports, SKY Movies и т.н. и ако може да има 500 HD канала - канали всички до един платени, вложили милиони пари, за да ги гледа нашият(?) зрител без пари... Така, че зрителя ОПРЕДЕЛЕНО не лапа мухи. Но пък тези канали един по един ще гаснат и ТОГАВА вече, зрителят може не само мухи, но и крокодили да лапне.
Но дотогава има много вода да изтече. Пък и драгият зрителят у нас мисли само за утрешният ден. Да мисли за по-далеч от това, му иде преко мозъчни гънки.

Иначе един колега каза - стига с тази чалга. Няма как да стане. ТОВА го интересува 99% от населението - има цици, има текст, за който не е нужна повече от 1 гънка, има ритъм 7/8. Какво повече му трябва на уважаемият зрител...Е и ракийка разбира се...

Това сме си заслужили, защото ТОВА сме ние. Съжалявам, но това е истината. Боли, но е вярна.
1-ният останал % от населението се опитва да не се натрапва, защото не се вмества с общата картника.

Простете ме - наговорих куп работи - смислени и не толкова.
Майната й на цифровизацията. То винаги е било ясно, че безлатното е боклук. Не знам за вас, но аз никога не съм очаквал да гледам ефирно SKY SPORTS или SKY MOVIES. Предполагам и вие също. Ако е обратното, значи нещо ви хлопа дограмата.
Лека вечер.

ПП. Watching Blood diamond @ CANAL+CINEMA HD . ...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
стеф (29-05-2014)