Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Приемници (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=251)
-   -   Мога ли да гледам телевизия с приемник и чиния от Булсатком? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36001)

Турист 14-01-2015 01:57

Мога ли да гледам телевизия с приемник и чиния от Булсатком?
 
Здравейта пичове, до преди година бях абонат на Булсатком и в момента разполагам с приемник ZHD 200 и разбира се, антена към него, въпросът ми е, мога ли в момента да ги използвам, за да гледам каквато и да е телевизия, телевизорът ми е TOSHIBA 32/42HL83*G, ако има някакво значение, ако не дайте идея какъв приемник да си взема, за да мога да ползам поне антената. Поздрави :)

бобитоо 14-01-2015 03:00

Приемник
 
трябва ти друг приемник,здх е блокиран и работи само в мрежата на булсат

Люкс 14-01-2015 09:56

Цитирай:

Първоначално написано от Турист (Мнение352799)
Здравейта пичове, до преди година бях абонат на Булсатком и в момента разполагам с приемник ZHD 200 и разбира се, антена към него, въпросът ми е, мога ли в момента да ги използвам, за да гледам каквато и да е телевизия, телевизорът ми е TOSHIBA 32/42HL83*G, ако има някакво значение, ако не дайте идея какъв приемник да си взема, за да мога да ползам поне антената. Поздрави :)

трябва ти флашнат линукс приемник, според старите народни обичаи

вассил46 14-01-2015 10:23

Ако си решил да се ровиш с приемници и спътници както повечето тук от форума то за предпочитане е линукс.За модел,зависи финанси те. При положение,че е да гледаш каквото и да е? ползвай си оператор.

Турист 14-01-2015 12:00

ами още съм начинаещ в тази област, но просто ми е мерак да се науча, като за начало, дали може някой да ми препоръча, какъв приемник да си взема и ако може да е от по-нисък ценови клас, посто за момента бюджетът ми е доста оганичен, нещо прилично около 100 лева дали е възможно да се намери?

Люкс 14-01-2015 12:08

Цитирай:

Първоначално написано от Турист (Мнение352818)
ами още съм начинаещ в тази област, но просто ми е мерак да се науча, като за начало, дали може някой да ми препоръча, какъв приемник да си взема и ако може да е от по-нисък ценови клас, посто за момента бюджетът ми е доста оганичен, нещо прилично около 100 лева дали е възможно да се намери?

Еми купи си на старо, някой дето не подържа НД, тамън ще ти е настроен и ще работи със сигурност, без да му се ядосваш. Продавачът му ще ти обясни това онова и готово, и той доволен че се отървал от СД приемник и ти доволен че е евтино и работи.

garvanat 14-01-2015 12:11

Най-евтиния HD Приемник с линукс чисто нов от Китай излиза 115-120 лв. Другия вариант е втора употреба. А иначе SD ще намериш и за 30-40-50 лв.

иво колев 14-01-2015 23:06

ако е само за булсат накарай някой познат който има абонамент за була да те пусне като втори апарат и за 2 лв на месец ще гледаш;;650

sarivano 15-01-2015 01:23

Цитирай:

Първоначално написано от Люкс (Мнение352811)
трябва ти флашнат линукс приемник, според старите народни обичаи

И какво точно ще ти даде Флашването на приемника като потребителски ефект? Люнебургска бира?


Цитирай:

Първоначално написано от Люкс (Мнение352819)
Еми купи си на старо, някой дето не подържа НД, тамън ще ти е настроен и ще работи със сигурност, без да му се ядосваш. Продавачът му ще ти обясни това онова и готово, и той доволен че се отървал от СД приемник и ти доволен че е евтино и работи.

За 100 кинта ще си купи три Дрийма 500 на старо и какво ще гледа на SD примник?!?!?

Що го пращаш за вода Питащият, след като сам Жаден ходиш?!?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:26.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.