Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Въпроси и отговори (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   какъв приемник да си купя (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47523)

chanobg 21-03-2022 11:16

какъв приемник да си купя
 
Здравейте,в дилема съм какъв приемник да взема,искам да има ютуб и dvbs2 cccam , да е бърз е едно от най важните неща,гледам TV Box + DVB-S2/T2/C MECOOL K5,но не съм сигурен.
Има ли приемник които може да се гледа на два телевизора.
Благодаря

chanobg 21-03-2022 14:14

Цитирай:

Първоначално написано от chanobg (Мнение573414)
Здравейте,в дилема съм какъв приемник да взема,искам да има ютуб и dvbs2 cccam , да е бърз е едно от най важните неща,гледам TV Box + DVB-S2/T2/C MECOOL K5,но не съм сигурен.
Има ли приемник които може да се гледа на два телевизора.
Благодаря

айде дее,кажете,изтече ми договора към а1 и си се закачам към сателита,но двата приемника които ги имах не искат да работят,единя не изкарва никаква картина а другия тръгва след половин час,искам да купя още днес.

oldman 21-03-2022 14:22

Въпросът ти звучи така: "Искам да карам, каква кола да си купя?"
Пиши по-конкретно и може и да получиш конкретен отговор.

chanobg 21-03-2022 15:32

Цитирай:

Първоначално написано от oldman (Мнение573424)
Въпросът ти звучи така: "Искам да карам, каква кола да си купя?"
Пиши по-конкретно и може и да получиш конкретен отговор.

искам приемник който да сменя бързо каналите,да има ютуб и др,имам абонамент в заргата,преди гледах от там но се наложи да мина на договор и сега се връщам пак на сателита,но сприемниците ми не работят и искам да си купя нов.изпуснал съм напредъка на устройствата за 2 години и не съм наясно.
Благодаря

вассил46 21-03-2022 15:52

Регистрация във форума имаш 11г. защо не влизаш и четеш. Купи си VU 4K DM 920UHD 4k и там какъвто и да е, подържащи това което търсиш.:s101

oldman 21-03-2022 15:54

Аз съм доволен от моя в подписа.

AstraK 21-03-2022 15:55

Щом ще гледаш от заргата:s101то най-добре си вземи enigma2 приемник.За да можеш да ползваш oscam ...и да имаш възможност да пишеш приоритети в oscam dvbapi за да ти отваря бързо и кодираните канали..Аз бих ти препоръчал Octagon SF 8008 заради доброто съотношение цена/качество.Тунера е чувствителен и е DVB-S2X и поддръжка дори T2-MI освен Multistream.

chanobg 21-03-2022 16:26

последния ми е AIRBOX S301
,но не е ползван 2 години,включих го вчера и няма сигнал през hdmi,интересното е че имам и един golden media ,включих го и него и същата работа,но пък тои след 30 минути загряване взе че тръгна,кабела е наред,тествах с два кабела и други устройства,сега незнам да ги изхвърля ли или какво,но като погледнах AIRBOX S301 колко струва в момента и нещо не ми се изхвърля,.Някой срещал ли е такъв проблем,да не би кабелите,технологиите да са се променили или просто приемниците са изгоряли..но пък работеха до последно.

вассил46 21-03-2022 16:44

Цитирай:

Първоначално написано от chanobg (Мнение573438)
последния ми е AIRBOX S301
,но не е ползван 2 години,включих го вчера и няма сигнал през hdmi,интересното е че имам и един golden media ,включих го и него и същата работа,но пък тои след 30 минути загряване взе че тръгна,кабела е наред,тествах с два кабела и други устройства,сега незнам да ги изхвърля ли или какво,но като погледнах AIRBOX S301 колко струва в момента и нещо не ми се изхвърля,.Някой срещал ли е такъв проблем,да не би кабелите,технологиите да са се променили или просто приемниците са изгоряли..но пък работеха до последно.

A не ги хвърляй , нека са включени и от време на време поглеждай и виж работят ли? или ги подари на някой приятел да пробва това което писах.

Калито 21-03-2022 16:47

Цитирай:

Първоначално написано от oldman (Мнение573436)
Аз съм доволен от моя в подписа.

И аз съм доста доволен от Згемата,имах и Октагон 8008 но това щракане на дистанционното ме изнервяше.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:33.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.