Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   Коя е най-ниската ценова тарифа за телефон? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47183)

teolink 14-10-2021 11:59

Коя е най-ниската ценова тарифа за телефон?
 
Доскоро като си плащах сметките в офисите постоянно ме ръчкаха че трябвало да преподпиша договор, щото не важели вече старите отстъпки, правех се на ударен че ще отсъствам, нямам лична карта и т.н, После почнах да си плащам онлайн и си мислех че съм се отървал и ще продължава така, но оня ден ме набара една мадама от централата и след нейни убеждения и мои възражения стигнахме до някаква договорка за 7.99 лв. Не че е много но аз почти не разговарям и тия 100 минути ще са ми прекалено много.. Договора вече е в офиса на спиди но още не съм отишъл да го прочета и подпиша. Въпроса ми е има ли някаква по-ниска тарифа от тази?
И още едно питане - последния път сметката ми беше нетипично по-висока от обикновеното.
направих справка по приложение "Б" и там имаше няколко реда
с моя номер - насреща #VMS.... и пак моя номер и се чудя дали това не е причината и какво по принцип означава.

dolby 14-10-2021 12:52

Стария ти договор има ли срок? И като изтече този срок упоменато ли че цените се променят?

Leoni 14-10-2021 12:56

Цитирай:

Първоначално написано от teolink (Мнение567144)
Доскоро като си плащах сметките в офисите постоянно ме ръчкаха че трябвало да преподпиша договор, щото не важели вече старите отстъпки, правех се на ударен че ще отсъствам, нямам лична карта и т.н, После почнах да си плащам онлайн и си мислех че съм се отървал и ще продължава така, но оня ден ме набара една мадама от централата и след нейни убеждения и мои възражения стигнахме до някаква договорка за 7.99 лв. Не че е много но аз почти не разговарям и тия 100 минути ще са ми прекалено много.. Договора вече е в офиса на спиди но още не съм отишъл да го прочета и подпиша. Въпроса ми е има ли някаква по-ниска тарифа от тази?
И още едно питане - последния път сметката ми беше нетипично по-висока от обикновеното.
направих справка по приложение "Б" и там имаше няколко реда
с моя номер - насреща #VMS.... и пак моя номер и се чудя дали това не е причината и какво по принцип означава.


Сменяй я на предплатена ще спестиш доста пари щом не говориш.Просто винаги бутат нещо над таксата:)

dzumba 14-10-2021 13:23

Цитирай:

Първоначално написано от Leoni (Мнение567151)
в кауфлан де на промоции

:gigi0000:

teolink 14-10-2021 13:45

Стария ми договор е изтекъл със сигурност, но съм загубил книжата, иначе съм сигурен че си оставят вратичка за ценови актуализации.
Ако мина на предплатени карти ще трябва тия да ги сменя с виваком щото там ваучера важи почти година, а не само 3 месеца

Underworld 14-10-2021 14:28

При безсрочните договори си оставят вратичката да го прекратят с предизвестие...както същото важи и за теб.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Huligan4o 14-10-2021 14:34

А кой от предплатените е най-изгоден за човек, който не говори много и интернета също не е важен? И като цени, и като валидност ма сумата в картата? Опа-та на Виваком, или....?

an 14-10-2021 15:27

Аз съм с ваучер към Теленор. Зареждам 8 лева на два месеца, което прави 4 лв. на месец. Имам 30 безплатни минути към Теленор за един месец за което взимат 2,50 лв. от 8-те. Най-добре е да се провери на място в офис. Брат ми е към Виваком. Зарежда от дъжд на вятър, нещо от сорта на 10 лв. на три месеца.

Мартинския 14-10-2021 16:16

8 лв на месец с договор е най-ниската цена. За предплатено - 10 лв за 3 месеца валидност и при теленор.
Иначе аз съм на безсрочен към тях от много време - 15 лв за 500 мин и 500 мб. Рядко ми се налага и си купувам допълнителни 2500 мб за 6 лв.
Опитваха да ме зарибят да подпиша нов, но им показах и доказах че това което плащам и ползвам сега, е по-малко от това за което те искат да ме вържат за 2 год "промоционална цена".

Huligan4o 14-10-2021 16:25

"Срокът на валидност на картата, е 12 месеца (1-11 месец входяща и изходяща, 12-ти месец само входящ). Срокът започва да тече от датата на активация." Това е за "Виваком Опа", ама значи ли, че и парите в нея важат
12 месеца, не знам.:s101


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:40.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.