Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Булсатком мога ли да деактивирам брояча на булсатком които блокира каналите (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42769)

Играта 24-08-2017 16:22

Булсатком мога ли да деактивирам брояча на булсатком които блокира каналите
 
Имам следният въпрос мога ли да
деактивирам брояча на булсатком
които блокира каналите има ли
начин или трик

дрим 24-08-2017 16:32

Единствено като си платиш ;)
Иначе НЕ

gandipg 24-08-2017 18:01

Трика е след като спреш да плащаш да се изключва от захранването ;;650
така държи времето до блокиране по дълго;)

жоркин29 24-08-2017 18:10

Дълго дълго колко да е дълго като брояча е до 72ч.

Изпратено от моят Lenovo K10a40 с помощта на Tapatalk

Момчил Минков 24-08-2017 19:34

Цитирай:

Първоначално написано от Играта (Мнение459668)
Имам следният въпрос мога ли да
деактивирам брояча на булсатком
които блокира каналите има ли
начин или трик

Да, ако приемника ти е от най-старите делти с процесор 5518, има фикснат фърмуеър, който се налива с ЖТАГ. Другия вариант е като се прекъсне сигнала разрешаващ записа във флаша- пак за делтите е решението, НО казват, че, приемника се рестартира непредсказуемо.

Играта 24-08-2017 19:48

Цитирай:

Първоначално написано от gandipg (Мнение459675)
Трика е след като спреш да плащаш да се изключва от захранването ;;650
така държи времето до блокиране по дълго;)

това го знам не ми се става на всеки 14 минути и ако направя грешка да изкюча булсата от дистанционото а не от адаптера времето ще намалее

АА 24-08-2017 19:54

Като цяло е безсмислено занимание ( ако не е с учебна цел ). Даже и да стане това, което искаш, ще получиш FTA приемник с не кой знае какви качрства. За средствата, които ще вложиш в преработката ще купиш FTA приемник, който ако не друго, ще е по-удобен за работа.
Е ако трябва да преработиш голямо количество приемници, за което ще ти се плати е друга работа, но едва ли случая е такъв.

register 24-08-2017 20:11

като цяло тоя брояч е безсмислица, защото скопява един приемник да не се ползва за гледане на иначе безплатните им канали

да не говорим за ограничението по сателит - какво ги бърка ако съм си платил дали ги гледам или не? това е все едно да не те пускат от ресторанта ако не си си изял поръчаното:;810

разбирам тънката плиткоумна корпоративна мисъл зад идеята, а именно, че този приемник е собственост на булсат и ако не се ползва, не трябва да има никаква възможност да се ползва и да трябва да се върне на булсат...
но тук търговският нюх трябваше да надделее и да оставят хората да си гледат безплатните канали на техните приемници, па барем се кандардисат да си платят за нещо, а не да си сменят приемника с обикновен и да ги отсвирят завинаги...

Играта 24-08-2017 20:21

Между другото приемникат ми е MODEL DL-STB-S202 карта черга

dzumba 24-08-2017 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от register (Мнение459687)
разбирам тънката плиткоумна корпоративна мисъл

Сигурен съм,че и ти ако беше корпоративен,щеше да жулиш по същия начин!Както и всеки друг!
А друг е въпросът,кой е тоя плиткоумник/не визирам автора/,дето е умрял да гледа няколко,канала точно с този приемник и то точно от този спътник,при положение,че за по 2-3лв има дървета,а по 20-30 има линукси!А и темата ще набъбва с мнения против оператора и ако остане,може да прерасне например в ;;basi, абе тия плиткоумни гадове май бяха изстреляли спътник!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:56.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.