Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   Нови канали на Неосат (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46208)

djidjibidji 26-02-2023 20:22

Цитирай:

Първоначално написано от Калито (Мнение584296)
И за кво ти е този приемник,те скоро ще фалират,така че си трай за антената!:)


Ще го оставя за спомен. Иначе да антената ще си я остава за мен. И без това до сега съм плащал винаги пълен пакет, а и приемника и платих 72лева преди година.

Сателайт 26-02-2023 20:23

Цитирай:

Първоначално написано от djidjibidji (Мнение584291)
За тези които се интересуват ще напиша за последно. Ето го списъка с канали на Неосат https://neosat.com/plan/premium Ето тези в момента са на черен екран с операторския:


ID HD, Extreme Sports(липсва), Disc Science, Love Nature, CBS Reality, MTV Club, MTV Live, Nick HD, Nick Jr eng, Duck HD, Jim Jam, DTX HD, Food HD, Penthouse HD.

Благодарим!!

manqka 26-02-2023 20:52

Цитирай:

Първоначално написано от djidjibidji (Мнение584298)
Ще го оставя за спомен. Иначе да антената ще си я остава за мен. И без това до сега съм плащал винаги пълен пакет, а и приемника и платих 72лева преди година.

Знаеш ли какъв хубав мултифийд ще направиш със тяхната антена. ;)

djidjibidji 26-02-2023 21:11

Да, но за сега ще я врътна към 19.2е да гледам немците с тунера на твто.

manqka 26-02-2023 21:18

Идеално ще хваща на 19.2°Е Там поне сигнала е доста силен. ;)

moreg 26-02-2023 21:21

Те тук повечето писачи са ги фалирали от доста време, поне от 2 години ги фалират но те си работят и не спират, напук на писачите, които ги фалират виртуално. Даже в момента си ги гледам БНТ 1 перфектна картина, далеч далеч пред мазалото на булсата и виваком.

djidjibidji 26-02-2023 21:26

Аз не съм казал, че ще фалират, просто са ми скучни вече. А за основните канали като БНТ навсякъде може да се гледат. А на була за мен картината на макс и диема спорт хд е същата като на неосата.

moreg 26-02-2023 21:34

Неосата и още 20 канала да спрат пак ще са 100 години пред 39 градуса, защото като преброиш HD каналите на 39 на 45 и на 1.9 и разбираш истината. Булсата за 25 години от както са на пазара не можаха да пуснат националната телевизия в HD от сателит, което е пълен позор.

vasilstf 26-02-2023 21:40

Явно на много хора тук им се иска да фалират. Кой заради цени, кой заради съдържание, кой защото не му се отварят от китайските линии.
Истината е, че тръгнаха да предлагат услуга, която тук не се търси. Масата не се интересува нова и бтв хд с какъв битрейт са, тях ги интересува да гледат 50 канала за под 10 лева. Отделно сме малък пазар за четвърти оператор, няма какво друго да предложи. Останалите три какво предлагат? Някой нещо различно от останалите предлага ли? Всичките си предлагат една и съща помия, но си имат клиенти. И кой ще седне да сменя оператор, да мести антени, за да гледа Юксел или Ани Салич с една идея по-добро качество. Повечето с големи телевизори отдавна са минали на ИПТВ, а разчитащите все още на сателитна телевизия са с такива телевизори, че няма да усетят разликата в качеството.
И наистина стартираха със хубава услуга, със по-добро качество от другите, но явно точно това ще ги фалира. Според мен за да се задържат им трябва адекватен маркетинг и ударна реклама. Защото "ексклузивно" съдържание едва ли има начин да договорят. Всичко е преразпределено между "големите", а и никой от големите не предлага нещо, което го няма при другите.

katopatisia 26-02-2023 21:53

Цитирай:

Първоначално написано от moreg (Мнение584307)
...Булсата за 25 години от както са на пазара не можаха да пуснат националната телевизия в HD от сателит, което е пълен позор.

Те си гледат печалбата, а не се занимават с чувства. :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:04.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.