Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   Нови канали на Неосат (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46208)

Mediadigital 26-02-2023 14:52

Цитирай:

Първоначално написано от djidjibidji (Мнение584271)
Толкова се хвалеха с този спътник, а пък да не могат да подържат едни мижави канали на него. Ще си стои празен до края му ;)

Няма какво да го хвалят спътника
той е правен по времето на И.Костов през далечната 1998г. само че пазара вече е съвсем друг за броудкаст над европа искат минимум 53,5dbW и >6db/K за излъчване в 8PSK 3/4 .. Да не говорим че покритието в Германия и Полша е ужасно .. дори на сайта няма покриие на ъплинк и даунлинк , както и описание на TWTA на транспондера колко вата е ..а и цените за MHz са все едно купуваш капацитет от Hellas да ама хелас има бейкъп а тук не се знае мои утре да спре да работи ...

djidjibidji 26-02-2023 15:54

Е аз не разбирам много от спътници, ама имаше интервюта преди старта и обещания за качество и яко канали в 4к, но си останаха само думите.

manqka 26-02-2023 16:13

Днес проверих и пресканирах спътника. Доста от каналите са черен екран. Иначе имат сигнал , но до там. А някой канали преди където са работили , са преместени на друг транспондер. Като например RTS 1 , 2 , 3 , BN sat , Pink , Al jazeera , Balkanika , Magic , BНТV , Axn , Agro , Travel , и някой канали от 18+
Понеже аз от много време не го гледам този спътник , понеже не всичко ми вървеше. Но сега забелязвам , че някой канали се отварят , но не вървят гладко със мейд ин чайна линииките. А други вървят без грешка.
Общо взето няма да го бъде прехваления Neosat.
Три Сат Оператора , са ни достатъчни. Тоз четвъртия , не се знае до кога ще се задържи...

djidjibidji 26-02-2023 16:36

Тези от полариса са яснина 12380H. Те няма да се задържат още много. Мен си ме интересуват българските колко ще изкарат. Ще видим какво ще стане с неосата.

manqka 26-02-2023 16:47

Да , ще стане ясно. Иначе доста от каналите са във HD резолюция което е много хубаво. Няма да замазва , както Булсатя , Вивакомците и А1 . Ако другите Три Оператора си повишат резолюциите на каналите , ще постигнат много клиентела. ;)

Сателайт 26-02-2023 17:43

Цитирай:

Първоначално написано от manqka (Мнение584279)
Днес проверих и пресканирах спътника. Доста от каналите са черен екран. Иначе имат сигнал , но до там. А някой канали преди където са работили , са преместени на друг транспондер. Като например RTS 1 , 2 , 3 , BN sat , Pink , Al jazeera , Balkanika , Magic , BНТV , Axn , Agro , Travel , и някой канали от 18+
Понеже аз от много време не го гледам този спътник , понеже не всичко ми вървеше. Но сега забелязвам , че някой канали се отварят , но не вървят гладко със мейд ин чайна линииките. А други вървят без грешка.
Общо взето няма да го бъде прехваления Neosat.
Три Сат Оператора , са ни достатъчни. Тоз четвъртия , не се знае до кога ще се задържи...

Кои канали са на черен екран/цветна таблица ,ако може списък! Благодаря.

djidjibidji 26-02-2023 18:53

За тези които се интересуват ще напиша за последно. Ето го списъка с канали на Неосат https://neosat.com/plan/premium Ето тези в момента са на черен екран с операторския:


ID HD, Extreme Sports(липсва), Disc Science, Love Nature, CBS Reality, MTV Club, MTV Live, Nick HD, Nick Jr eng, Duck HD, Jim Jam, DTX HD, Food HD, Penthouse HD.

djidjibidji 26-02-2023 20:08

Аз да попитам някой бивш абонат. Защото смятам вече за март да не плащам. Дали ще си искат антената, или не? Иначе приемника ще си го оставя защото си е мой.

Калито 26-02-2023 20:12

И за кво ти е този приемник,те скоро ще фалират,така че си трай за антената!:)

Сателайт 26-02-2023 20:14

Цитирай:

Първоначално написано от Калито (Мнение584296)
И за кво ти е този приемник,те скоро ще фалират,така че си трай за антената!:)

Кой каза че ще фалират


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:21.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.