Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   Нови канали на Неосат (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46208)

vasilstf 31-01-2023 09:21

Цитирай:

Първоначално написано от текотиен (Мнение583131)
Нямаш ли го на ефирната тв ? че точно за тези канали се надявате на оператор.можеш да ги гледаш и от сайта на БНТ.

Значи има кабеларки които предлагат четирите канала на бнт в хд. А телевизията наистина има много стойностно съдържание и предавания. Тия дето я плюят, съм сигурен, че за последните десет години не са гледали сумарно и един час, но важното е да хейтим нещо, което не познаваме.

archibal 31-01-2023 15:19

БНТ 2 HD се намира на честота 12303 Н 30000

djidjibidji 31-01-2023 17:30

Цитирай:

Първоначално написано от garanciq (Мнение583128)
Кофти така да се бъзикат с клиента:s101


Никой не се бъзика. Каналите си ги има и 4те.Даже са в HD и БНТ4 е свободен на 12207V. Сега вече ако някой не може да ги намери си е негов проблем ;)

manqka 31-01-2023 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от djidjibidji (Мнение583149)
Никой не се бъзика. Каналите си ги има и 4те.Даже са в HD и БНТ4 е свободен на 12207V. Сега вече ако някой не може да ги намери си е негов проблем ;)

БНТ4 си е свободен канал много отдавна на изтока...

Човек 31-01-2023 21:54

Както писах по-рано БНТ2 HD го намерих във фабричната листа с канали, след сканиране не ми излиза. От там си го вкарвам в списъка с любими канали, иначе и 4-те БНТ-та си ги има и то в HD резолюция. ;;650

Сателайт 04-02-2023 21:29

Добавяне на свободни каналите от други спътници
 
Цитирай:

Първоначално написано от Човек (Мнение583162)
Както писах по-рано БНТ2 HD го намерих във фабричната листа с канали, след сканиране не ми излиза. От там си го вкарвам в списъка с любими канали, иначе и 4-те БНТ-та си ги има и то в HD резолюция. ;;650

Здравейте колеги,понеже все още не съм абонат на Неосат да попитам възможно ли е добавянето на транспондери от други спътници за гледане на свободни канали или редактирането им с цел свободни канали от други спътници , с моноблок съм към други позиции, но дали приемника им позволява това.Благодаря!

d.hristov 05-02-2023 09:32

Цитирай:

Първоначално написано от Сателайт (Мнение583375)
Здравейте колеги,понеже все още не съм абонат на Неосат да попитам възможно ли е добавянето на транспондери от други спътници за гледане на свободни канали или редактирането им с цел свободни канали от други спътници , с моноблок съм към други позиции, но дали приемника им позволява това.Благодаря!

Здравейте, на този етап не е възможно. Може да се добавят спътници, но само с предварително заредени транспондери, ръчно не могат да се добавят.

Сателайт 05-02-2023 16:32

Цитирай:

Първоначално написано от d.hristov (Мнение583383)
Здравейте, на този етап не е възможно. Може да се добавят спътници, но само с предварително заредени транспондери, ръчно не могат да се добавят.

Благодаря за отговора! Значи в случая зависи колко са актуални транспондерите ,които са предварително зададени в приемника ще мога да гледам свободни канали от съседни спътници на 1.9 градуса така ли?

d.hristov 05-02-2023 17:10

Цитирай:

Първоначално написано от Сателайт (Мнение583387)
Благодаря за отговора! Значи в случая зависи колко са актуални транспондерите ,които са предварително зададени в приемника ще мога да гледам свободни канали от съседни спътници на 1.9 градуса така ли?

Не достатъчно актуални, новия транспондер 12699v23400 на Астра с новите Deluxe канали го няма и е невъзможно да се гледат докато не се ъпдейтне листата.

Сателайт 05-02-2023 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от d.hristov (Мнение583389)
Не достатъчно актуални, новия транспондер 12699v23400 на Астра с новите Deluxe канали го няма и е невъзможно да се гледат докато не се ъпдейтне листата.

Да,разбрах че Deluxe предлагат 4 нови канала на Астра от 1.02.В случая дай Боже от Неосат да добавят функционалността да се редактират и добавят нови транспондери в операторските приемници в най-скоро време или ние като бъдещи абонати да им пишем за добавка на тази функционалност,но дали ще има резултат вече е друг въпрос..


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:40.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.