Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   Neosat app (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47795)

авантикс 22-09-2023 09:09

А една лека критика на неосат, на приложението като оправят едни канали,скапват други ,тоя канал 3 има ли го на приложението ?на коя позиция е ?

ПецатаМз 27-02-2024 14:50

Здравейте! Във връзка с така нашумялото придобиване на Булсатком от Юнайтед груп, започнах да се оглеждам за нов оператор за да съм готов когато тия безсрамници от Виваком ми натресат техните условия за подпис.:) За момента клоня към Неосат, но за съжаление те не предлагат приложение за Андроид (каквото ползвам доста активно в момента с Булсатком). Има ли някаква информация дали скоро ще бъде активно официално и какви са таксите за него? Май никой друг в момента не предлага такова безплатно, както е при Булсатком сега. :s101

Калито 27-02-2024 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от ПецатаМз (Мнение595906)
Здравейте! Във връзка с така нашумялото придобиване на Булсатком от Юнайтед груп, започнах да се оглеждам за нов оператор за да съм готов когато тия безсрамници от Виваком ми натресат техните условия за подпис.:) За момента клоня към Неосат, но за съжаление те не предлагат приложение за Андроид (каквото ползвам доста активно в момента с Булсатком). Има ли някаква информация дали скоро ще бъде активно официално и какви са таксите за него? Май никой друг в момента не предлага такова безплатно, както е при Булсатком сега. :s101

Че кое му е безплатното на Булсатком..

ПецатаМз 27-02-2024 15:01

Fusion приложението в момента е безплатно. Колкото приемника плащаш, на толкова устройства едновременно гледаш. Примерно аз плащам 4 приемника и мога да гледам едновременно на 8 устройства (4+4 app).

spaice 27-02-2024 15:15

Цитирай:

Първоначално написано от ПецатаМз (Мнение595906)
За момента клоня към Неосат, но за съжаление те не предлагат приложение за Андроид (каквото ползвам доста активно в момента с Булсатком). Има ли някаква информация дали скоро ще бъде активно официално и какви са таксите за него? Май никой друг в момента не предлага такова безплатно, както е при Булсатком сега. :s101

Точно за андроид има приложение, няма за IOS. Няма допълнителни такси за приложението.

Човек 27-02-2024 15:20

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение595911)
Точно за андроид има приложение, няма за IOS. Няма допълнителни такси за приложението.

Аз мисля, че се доплаща 3 лева за иптв -то на Неосат към основния абонамент на един приемник :s101

ПецатаМз 27-02-2024 15:22

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение595911)
Точно за андроид има приложение, няма за IOS. Няма допълнителни такси за приложението.

И как са го кръстили че нещо не го намирам?

ПецатаМз 27-02-2024 15:31

Цитирай:

Първоначално написано от spaice (Мнение595911)
Точно за андроид има приложение, няма за IOS. Няма допълнителни такси за приложението.

Цитирай:

Първоначално написано от Човек (Мнение595912)
Аз мисля, че се доплаща 3 лева за иптв -то на Неосат към основния абонамент на един приемник :s101

А сега де, има или няма такси? На сайта нищо не пише.

Човек 27-02-2024 15:38

Цитирай:

Първоначално написано от ПецатаМз (Мнение595914)
А сега де, има или няма такси? На сайта нищо не пише.

Обади се в кол центъра и попитай. Там ще ти дадат най-актуалната информация. Телефоните са в сайта им.

ПецатаМз 27-02-2024 15:42

Като знам от опит тия от кол центъра каква работа вършат, май ще трябва да ходя на място. Но исках да попитам тук, дали има смисъл да се разкарвам при условие че никъде не е обявено официално че имат такова приложение, а трябва да ходя и до друг град.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:03.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.