Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   AZBOX (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=174)
-   -   Azbox Me -картина с различни имиджи (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=27491)

spaice 14-06-2013 12:56

Цитирай:

Единственния модел , който става и го ползвам вече 3 години е Елита с Конексант тунер, каза ми някой , че имало Премиум също с Конексант но аз не съм виждал такъв
Моя премиум е купуван някъде в началото на 2010 и е с тунер
Conexant CX24116/CX24118.

fen 14-06-2013 14:07

Цитирай:

Премиум също с Конексант но аз не съм виждал такъв , Премиум плюса е със Самсунг
Премиум без плюс и Елита са с един и същ Конексант тунер.

Мини Ме нямам,на както пишеш за зъбчатки,аз на Me не съм виждал.

Казвайте с кой имидж са Ви проблемите???!!!

Относно тунера на Премиум плюса да на самсунг е ,но....въпреки че поддържа сляпо сканиране,има кофти чувствителност...Аз разлика при моите условия на приемане м/у тунера на Елита/ Премиума без плюс и Ме не съм забелязъл,но явна е разликата: по -слабия тунер на Премиум плюса спрямо останалите изброени ....

yavor1 14-06-2013 18:57

Цитирай:

Първоначално написано от fen (Мнение255211)
Премиум без плюс и Елита са с един и същ Конексант тунер.

Мини Ме нямам,на както пишеш за зъбчатки,аз на Me не съм виждал.

Казвайте с кой имидж са Ви проблемите???!!!

Относно тунера на Премиум плюса да на самсунг е ,но....въпреки че поддържа сляпо сканиране,има кофти чувствителност...Аз разлика при моите условия на приемане м/у тунера на Елита/ Премиума без плюс и Ме не съм забелязъл,но явна е разликата: по -слабия тунер на Премиум плюса спрямо останалите изброени ....

МиниМе си е кастрирано специално за двете америки, а Ме няма нищо общо с останалите азбоксове, това можеше да го споделиш, поради което е и така трудно да се намери на пазара.

fen 14-06-2013 20:05

кастрирано от към хардуер,с друг процесор и т.н.
Как да нямат общо,всички са със SIGMA процесор ;)

yavor1 14-06-2013 20:38

Цитирай:

Първоначално написано от fen (Мнение255299)
кастрирано от към хардуер,с друг процесор и т.н.
Как да нямат общо,всички са със SIGMA процесор ;)

да де и всички се наричат азбокс:worry:
все едно е да сравниш мерседес с лада,защото и двата имали бенцинов двигател, или тренда с дм800, защото са с бродком процесор :worry:
хайде не ставай смешен, защитавайки марката азбокс като цяло ;;650

fen 14-06-2013 21:59

Кое му е смешното,не те разбирам.Имам и 4-те вида приемници и знам много добре какво говоря.Посочил съм ти разликите например в тунерите,а казано кратко,софта им е един и същ,по принцип...Никого не защитавам само споделям мнение.това ,че е различно от твоето е плюс,в спора се ражда истината.А колкото до качеството на картината,може да не повярваш,но за мен най -добра беше с имиджите с kernel 2.6.29,но всичко е субективно,нали?;)

yavor1 14-06-2013 22:07

Цитирай:

Първоначално написано от fen (Мнение255348)
Кое му е смешното,не те разбирам.Имам и 4-те вида приемници и знам много добре какво говоря.Посочил съм ти разликите например в тунерите,а казано кратко,софта им е един и същ,по принцип...Никого не защитавам само споделям мнение.това ,че е различно от твоето е плюс,в спора се ражда истината.

За последното си прав, но не се изказвай като азбокс-тифозо, което е смешното в случая.
то софта и на дм800 и дм8000 е един и същ, ама се смееш на дрийм тифозите, а не се усещаш, че с подобни аргументи защитаваш любимата си фирма, остава и за азбокс белисимо и подобни да се пениш, не е мой проблема ;;650

fen 14-06-2013 22:18

Каква любима фирма защитавам,просто тази марка ми предлага това което ми е нужно и то е знаеш много добре 4:2:2 и прекрасна картина,ако не беше така,отдавна да съм ги разкарал...

yavor1 14-06-2013 22:39

Цитирай:

Първоначално написано от fen (Мнение255364)
Каква любима фирма защитавам,просто тази марка ми предлага това което ми е нужно и то е знаеш много добре 4:2:2 и прекрасна картина,ако не беше така,отдавна да съм ги разкарал...

едно си баба знае, едно си бае :worry:
добре е човек да не се привързва сляпо към вещи,камо ли към някаква марка, ама това явно не е за всеки.;;650
типично е за тифозите на някой лейбъл: на нас и лошото ни е хубаво :worry:

здраве да е , не обичам такива пристрастни полемики ;;650

Longines 14-06-2013 22:45

Стига бутахте АЗбоса пред комунистите бе!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:00.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.