Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   Neosat app (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=47795)

авантикс 19-08-2023 17:50

Цитирай:

Първоначално написано от Гадьо (Мнение590527)
Е, то може ли само мобилното приложение?
Аз доплащам 3 лв. за да имам същите канали като на плана който плащам и съм включил 2 устройства, предполагам, че е до 4 както при сателитната телевизия.


Да може само мобилното.от самото начало съм така, а как може и може ли ? да разберат до колко уства ползвам ако ипто ми е сатично ?

Гадьо 19-08-2023 18:39

Цитирай:

Първоначално написано от авантикс (Мнение590528)
а как може и може ли ? да разберат до колко уства ползвам ако ипто ми е сатично ?


Явно могат! Влез в главното меню Профил -> Устройства и там ще видиш регистрираните устройства!
И как плащаш (по кои планове), когато ползваш само приложението, като за сателитната телевизия ли?

авантикс 19-08-2023 19:13

Цитирай:

Първоначално написано от Гадьо (Мнение590531)
Явно могат! Влез в главното меню Профил -> Устройства и там ще видиш регистрираните устройства!
И как плащаш (по кои планове), когато ползваш само приложението, като за сателитната телевизия ли?


Ползвам го само като приложение,примерно не работят 2 канала extreme sports ,fitght network и още един анимацонен не помня кой,и ми казаха че
за да работят и тях трябва да платя за сателитната тв.

Can.82 19-08-2023 21:23

Цитирай:

Първоначално написано от Гадьо (Мнение590527)
Е, то може ли само мобилното приложение?
Аз доплащам 3 лв. за да имам същите канали като на плана който плащам и съм включил 2 устройства, предполагам, че е до 4 както при сателитната телевизия.

Колега как става,за да мога да гледам каналите от пакет класик на приложението,в момента около 60 канала гледам на апа но основните ги нямам.

Гадьо 19-08-2023 22:15

Цитирай:

Първоначално написано от Can.82 (Мнение590536)
Колега как става,за да мога да гледам каналите от пакет класик на приложението,в момента около 60 канала гледам на апа но основните ги нямам.


Обаждаш се по телефона и казваш, че искаш да гледаш на приложението пакета който гледаш и на сателит. Ще ти струва допълнителни 3 лв. към месечната такса и от следващото плащане започваш да гледаш.


Цитирай:

Първоначално написано от авантикс (Мнение590525)
Някой може ли да каже ,като плащам само мобилното приложение, до на колко уст-ства мога да гледам с 1 акаунт ?


Малко съм те подвел. Явно на един ION Код можеш да регистрираш няколко устройства, но не можеш да гледаш едновременно на всички от тях, а само на едно. Сега пробвах да гледам едновременно от приемника и телефона, и веднага щом включих второто устройство изключи първото.

кулио 23-08-2023 06:47

Снощи пробвах, че ми стана интересно и не се случи така, андроид телефон + андроид тв си работят едновременно.

Гадьо 23-08-2023 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от кулио (Мнение590606)
Снощи пробвах, че ми стана интересно и не се случи така, андроид телефон + андроид тв си работят едновременно.

Сега пак пробвах и този път си вървяха и двете. Пробвах от една мрежа, от различни мрежи - вървят си.
Явно предния път е било съвпадение, това че е спряло точно когато съм пуснал втория приемник.

Човек 23-08-2023 14:24

Здравейте, колеги!
Интересува ме на приложението работят ли каналите, които на сателита са спрени, примерно Extreme Sport, Food Network, Love Nature и други. Досега не съм го ползвал този App. Иначе ми е известно, че се гледа пакета ,който съм платил на сателитната.
Благодаря предварително!

кулио 23-08-2023 15:14

Не

авантикс 24-08-2023 08:39

Цитирай:

Първоначално написано от кулио (Мнение590618)
Не


Няма ги и при мен черен екран,и някакъв от анимационните канали не работеше, не помня кой.


Може ли някой да ми каже , как даси сортирам списък с фаворитни канали мерси?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:04.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.