Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   "Изгоряли" и "Опарили се" от сайтове за търговия! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=36941)

Илкс 19-04-2015 14:42

Аз използвам доста продавалника, предимно купувам, но също така съм продал 10тина перфектни артикула 2хПС3, игри за ПС3/360, книги и рейтинга ми е 100%. Най-некоректното нещо което някога съм правил беше да повикам веднъж куриер на Еконт до вкъщи за да изпратя стока, след като казах това на купувача, той ме заклейми на лично и каза, че ако транспорта е повече от 5 лв нямало да вземе стоката и аз бях е така :О . Проблема се оправи, като му казах, че сумата която плати над 5 лв за доставката ще му я плата, чрез пейпал. Хора всякакви ... И ставашв въпрос за 8 игри оригинални за 360ка, 3 от тях в целуфанче (не разопаковани) и цената беше 45 лв.

А пък съм закупил над 50 артикула и само веднъж можех да се оплача. Беше дъно с775 с Г31 за 30 лв. То се очакваше да му има нещо за 30 лв, но не беше нищо фатално. Човека поради някаква причина, странна за мен, беше изтъргал (премахнал) чопчето от 2рия слот за рамта, това което се пада по средата на платката, за да не ти позволи да сложиш различна от ДДР2 памет. Е явно е правил опит да натика ДДР единичка вътре, но дъното все още си работеше, само слота беше под въпрос.

Венци 19-04-2015 18:17

Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение366787)
Моите извинения, ама темата ти беше не срещу измамника, ами срещу олх, също така в момента темата е че си опарен не от измамника ами от олх... Айде да не плюем олх за това че ние сме балъци... Ако всичко беше наред на приемника щеше ли да пуснеш тема в подкрепа на олх??? Защо имаме тема в която виним олх за нашите си грешки?!?!?!?
КАК МОЖЕ ДА КУПИШ НЕЩО ОТ НЯКОЙ КОЙТО ДОРИ НЕ СИ Е НАПРАВИЛ ТРУДА ДА СИ ПИШЕ ИМЕТО АМИ Е ПОТРЕБИТЕЛ123714658124 ?!?!?!?!

Ти четеш ли,или мрънкаш...? И по-полека с препинателните знаци! В някой ми пост,прочете ли оплюване на ОЛХ? Аз работя там с три профила,продавам сериозно,както и купувам сериозно! От сайта съм доволен,като цяло.Четете и осмисляйте мнения ве хора! Ако е в компетенцията ти отговаряй,ако не си замълчи.... Лека вечер.

armaturata 19-04-2015 18:31

Сигурно и оня, който ти е продал приемника е с три профила :s101

Но както по-нагоре беше писано, бъдете мнителни при покупка от хора, които не са си направили труда да напишат и застанат зад някакво име, което ги отличава от Потребител00 :a0335:

Разбира се не е гаранция, че и утвърден потребител на сайтовете за продажби няма да те прецака, но пък рейтинга е за това и дава известна сигурност и на двете страни.

TUISTERa 19-04-2015 18:45

Цитирай:

Първоначално написано от Венци (Мнение366818)
Ти четеш ли,или мрънкаш...? И по-полека с препинателните знаци! В някой ми пост,прочете ли оплюване на ОЛХ? Аз работя там с три профила,продавам сериозно,както и купувам сериозно! От сайта съм доволен,като цяло.Четете и осмисляйте мнения ве хора! Ако е в компетенцията ти отговаряй,ако не си замълчи.... Лека вечер.

Супер :) И за какво са ти три профила? Каква би могла да бъде единствената причина? Препинателните знаци изразяват единствено учудването ми относно това което пишете , начина по който пазарувате... Ако не си забелязам отдавна стана ясно,че си се набутал , но темата продължава и вече никой не говори за този продавач, който дори няма име, ами говорим за това как в Олх мамят...

sarivano 19-04-2015 19:02

Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение366823)
Ако не си забелязам отдавна стана ясно,че си се набутал , но темата продължава и вече никой не говори за този продавач, който дори няма име, ами говорим за това как в Олх мамят...

То е добре да се поговори и за Профила на Купувача.....който прекрасно е знаел, че Вивакомски приемник без договор не може да ползва ( или операторско оборудване въобще ), но от наивизъм или Андрешковщина е помислил, че залавя Твърдо Господа за Шлифера и минава тънко с такава покупка. Но....осъзнавайки, че Шлиферчето се оказва ДРЪВЦЕ, почва да лее три ,реда сълзи и седем реда сополи как са го "прецакали".)))))

Честито на Съчуствуващите ))) Хитрецът вика " Дръжте Хитреца"))))

Понеже темата изобилства от психоаналитически отенъци, добре е уважаемият Венци да сподели как точно е смятал да ползва вивакомски приемник без договор и без прехвърляне., за да му вникнем в мотивацията при покупка на Ненужен предмет ( с един от трите си профила). Иначе да се жалваш е готино наверно. Почти като оргазъм наполовина)))

Sat PLUS 19-04-2015 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от sarivano (Мнение366826)
То е добре да се поговори и за Профила на Купувача.....който прекрасно е знаел, че Вивакомски приемник без договор не може да ползва ( или операторско оборудване въобще ), но от наивизъм или Андрешковщина е помислил, че залавя Твърдо Господа за Шлифера и минава тънко с такава покупка. Но....осъзнавайки, че Шлиферчето се оказва ДРЪВЦЕ, почва да лее три ,реда сълзи и седем реда сополи как са го "прецакали".)))))

Честито на Съчуствуващите ))) Хитрецът вика " Дръжте Хитреца"))))

Понеже темата изобилства от психоаналитически отенъци, добре е уважаемият Венци да сподели как точно е смятал да ползва вивакомски приемник без договор и без прехвърляне., за да му вникнем в мотивацията при покупка на Ненужен предмет ( с един от трите си профила). Иначе да се жалваш е готино наверно. Почти като оргазъм наполовина)))

Клиента винаги е прав.

tedo 19-04-2015 19:58

Най-прецакан е истинския клиент на виваком, защото ще трябва да го плати 100-150лв.за приемника :)

gogyto 19-04-2015 21:09

Цитирай:

Първоначално написано от tedo (Мнение366840)
Най-прецакан е истинския клиент на виваком, защото ще трябва да го плати 100-150лв.за приемника :)

Никой нормален нема се набрули така, най-вероятно е (бил) краден тоя приемник.

Венци 19-04-2015 21:11

Ееееййй обърнахте го на селска кръчма! Пуснал съм в раздел на Виваком с въпрос,нито съм ревал за 15лв които съм дал,нито съм се правил на хитрец и т.н. Имам Булсатком,взех си и на М-тел хей така,плащам и си гледам!!! Реших да закупя приемника на Виваком,тъй като не съм наясно с тяхните условия,а приемника ми трябваше за вилата ми, на Цигов чарк. Която не посещавам целогодишно. Затова бях подведен от измамника (който е възможно и да чете, че и отговаря тук по въпроса) Ето описанието на обявата му:



''Приемника си работи нормално просто приключвам с договора и затова го продавам. Платен е до месец юни и след това ако искаш да гледаш плащаш ако не ти е харесало не плащаш.Договора е свършил.Мога и да го прехвърля на новия собственик пожелание.
Намира се в София за други градове с куриер за сметка на получателя''



А, на Станимашкия потребител,отговарям защо имам 3 профила! Има лимит на обявите,а имам много неща за продан и затова съм направил 3 профила. С актуални телефони,поща и т.н. Всяка сделка е преключвам с телефонно обаждане!

Човек от форума е проверил картата,дал съм му номера имам и ЕГН-то на жената,собственик на приемника,отговорил ми е колегата на лични,и въпроса преключва! Благодаря на всеки за мнението и остроумниченето! Лека вечер, и не се кахърете повече за моите 15лв....аз съм ги прежалил,отдавна.

Brian 19-04-2015 21:22

Oт OLX оплаквания нямам. Не се връзвам на измамници, купил съм си хубави неща, "непотребни" за другите. Но по принцип това си е сайт в който има две групи хора - едните продават и купуват, другите се мамят един друг. Хубавото е, че двете групи рядко се срещат.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:06.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.