Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   Нови канали на Неосат (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46208)

taewu 06-01-2022 12:58

да на WOW пище че го спират:s101

м.панайотов.82 06-01-2022 13:50

Cubayo и Chillayo в двете му версии ги пускам ежедневно. Жалко ,ако ги махнат. party's също и двата канала ставаха, Flame също.

Иначе канали като luxe&Life, Sportify, Health & Wellnes, Pet&Pal са си негледаеми. Можеше и да ги гледа някой,ако са в основните пакети, но те са в премиум пакетите на операторите

А някой знае ли каква е връзката на Mimyuni Entertaiment с България и Стара Загора.
В Linked In пише че CEO е Николай Николов и имат адрес в Стара Загора. На сайта им има обявен български номер за продукцията. В същото време спират за България, а май се прави в в България.

вассил46 06-01-2022 14:21

Цитирай:

Първоначално написано от м.панайотов.82 (Мнение570494)
Cubayo и Chillayo в двете му версии ги пускам ежедневно. Жалко ,ако ги махнат. party's също и двата канала ставаха, Flame също.

Иначе канали като luxe&Life, Sportify, Health & Wellnes, Pet&Pal са си негледаеми. Можеше и да ги гледа някой,ако са в основните пакети, но те са в премиум пакетите на операторите

А някой знае ли каква е връзката на Mimyuni Entertaiment с България и Стара Загора.
В Linked In пише че CEO е Николай Николов и имат адрес в Стара Загора. На сайта им има обявен български номер за продукцията. В същото време спират за България, а май се прави в в България.

Ами така казват.

https://i.postimg.cc/7h5LrTxS/1-0-1-...0106141844.jpg

TUISTERa 06-01-2022 16:21

Каналите не са на мюмюни, ами се представляват от мюмюни за България, телефона беше шуменски преди :) А фирмата собственик е някаква от емирствата :) Възможно е да е някоя схема за източване на булсата, като другите им канали :)
https://i.imgur.com/jqE31Ur.png
Сега е момента да се пускат записвачките и да се запишат 24-48 часа от каналите и после на риплей :) Така или иначе няма да ги има за България - справка - Deluxe Lounge

м.панайотов.82 06-01-2022 16:29

Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение570503)
Така или иначе няма да ги има за България - справка - Deluxe Lounge

Цъ няма да стане със запис на няколко часа, Cubayo примерно постоянно ъпдейтват плейлиста. Днес имаха музика отпреди 2 седмици излязла, хващах с shazam.
Chillayo също колкото и да е странно имат изключително разнообразни клипиове и постоянно се ъпдейтват.
Deluxe lounge бях на Мтел ,като спря и пак го пуснаха. Той наистина си имаше 8-10 часа програма и се повтаряше до откат.

Друго интересно е ,че каналите по време на спотове пише Mimyuni Entertaiment. Това Global Broadcasting не знам какво е, но не успорвам. Просто питах дали се правят в България. Благодаря

didomh 06-01-2022 16:32

Цитирай:

Първоначално написано от м.панайотов.82 (Мнение570494)
Cubayo и Chillayo в двете му версии ги пускам ежедневно. Жалко ,ако ги махнат. party's също и двата канала ставаха, Flame също.

Иначе канали като luxe&Life, Sportify, Health & Wellnes, Pet&Pal са си негледаеми. Можеше и да ги гледа някой,ако са в основните пакети, но те са в премиум пакетите на операторите

А някой знае ли каква е връзката на Mimyuni Entertaiment с България и Стара Загора.
В Linked In пише че CEO е Николай Николов и имат адрес в Стара Загора. На сайта им има обявен български номер за продукцията. В същото време спират за България, а май се прави в в България.

Връзката е проста, хората които лъчат каналите са от България и са бивши кадри на БСК, вероятно за да уредят правата върху продукцията с цел по-лесно разпространение минава всичко без някаква фирма тип офшорка през Дубай, може и да е само мит това, защото каналите и сайта се хостват през Суперхостинг...

Иначе информацията ми е точно от човек от фирмата, вчера като видях ЕПГ-то се сетих че го имам в контактите и човека съвсем нормално ми обясни (точен пич): Каналите не се гледат, съответно операторите не искат да плащат,защото няма гледаемост и затова се спират от 10-ти, изключение е при БСК до края на месеца.




Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение570503)
Каналите не са на мюмюни, ами се представляват от мюмюни за България, телефона беше шуменски преди :) А фирмата собственик е някаква от емирствата :) Възможно е да е някоя схема за източване на булсата, като другите им канали :)
https://i.imgur.com/jqE31Ur.png
Сега е момента да се пускат записвачките и да се запишат 24-48 часа от каналите и после на риплей :) Така или иначе няма да ги има за България - справка - Deluxe Lounge


Иначе на времето лично бях качил едни записи в Замунда на Делукс Лаундж, ще съм благодарен даже ако някой направи запис и на Чилайо и Чилайо HD, аз ще мога да съдействам да се качи в Замунда ;) ;;513

м.панайотов.82 06-01-2022 16:37

Цитирай:

Първоначално написано от didomh (Мнение570507)
Иначе на времето лично бях качил едни записи в Замунда на Делукс Лаундж, ще съм благодарен даже ако някой направи запис и на Чилайо и Чилайо HD, аз ще мога да съдействам да се качи в Замунда ;) ;;513


както казах по горе, Deluxe Lounge си беше с малко програма и се повтаряше дори в оригиналния канал. Chillayo -тата обаче не са така и имат изключително много часове клипове и няма как да се запише всичко.
Случвало ми се е по 2 седмици с почти постоянно пуснати за фон да не попадна на повтарящ се клип. С Cubayo e същото и даже пускат чисто нова музика на 2 седмици

proharde 08-01-2022 11:42

Колеги, този транспондер работи ли при вас ? : 12092V - 30000

dzumba 08-01-2022 12:02

Що да не работи?
Даже и пее!

proharde 09-01-2022 01:16

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение570575)
Що да не работи?
Даже и пее!

Мерси Дзумба, всичко е точно вече. :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.