Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Каква е тази суетня? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=48211)

vasilstf 14-07-2023 22:59

Приказки от 1001 нощ! Спрях да чета на третия абзац. Каква е тая конкуренция? Виваком и производни (над 60% пазарен дял) срещу всички останали. Редно е да споменем, че булсат са купени с пари на виваком и предоставят оборудване и инфраструктура на виваком. А телевизията, излъчила този "независим" платен репортаж е собственост на същата групировка, собственик на виваком и парите с които купиха булсатком. И естествено КЗК отново ще каже, че няма нищо нередно.

ВКВ 14-07-2023 23:00

Цитирай:

Първоначално написано от Себастиян (Мнение589337)
Авантата на free акаунта за bbox и Fusion свърши.

Може да са подменили всички приемници и абонатите да нямат проблем:s101

vasilstf 14-07-2023 23:02

Защо не каза за приемниците, близо 300 000 нови (!) или преинсталирани стари. Малко се изхвърли като чекия на мокър песък.

Veskop 14-07-2023 23:17

А, не бе! Дай само монопол да има! :lol15:

dzumba 15-07-2023 08:13

Що не го питат,като стане директор на някоя компания,какво става с нея!
Иначе е пич,но е пионка!2016 стана шеф на НЕТ1!;)Там уволниха целият знаещ и можещ персонал!

Гадьо 15-07-2023 08:19


Как лъже като съдран тоя!
Нетуъркс имали около 1% пазарен дял, а според КРС имат 68 хиляди абонати, т.е. според него в България има 6,8 милиона домакинства при 6,5 милиона население!
После било му по-евтино да си продаде инфраструктурата и да си я наеме, ми що не си продаде имота в който живее и да го вземе под наем!

mistor 15-07-2023 09:57

Най-смешното е , че догодина в същия отчет който цитира господина пазарния дял на вивата пак ще е същия . А реално , ще са абсолютни монополисти в Русе , В.Търново и Габрово . В още 10 областни града ще са много близо до 50% , даже някъде ще са над 50% . Телнет вече финализираха сделката . Нетуоркс искат предоговаряне , но ако има сделка и с тях , значи не е 1% . Монопола който създават с любезното съдействие на кзк ще ни лиши и от съществуващите малки възможности за някакъв избор .

Дензел 15-07-2023 11:29

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение588880)
Не е ли по-лесно да дръпнеш кабела от тока моментално като се рестартира? Иначе ако не си сръчен ще изпуснеш момента докато отвинтиш ф-конектора... Според мен е равносилно, а после спокойно махаш кабела от единия сателит и закачаш обратно към Хеласа преди да го включиш пак в тока.

Аз така го събудих моя. По-лесно ми беше така , и пак си стана.

uniqad 15-07-2023 12:09

Цитирай:

Първоначално написано от Дензел (Мнение589405)
Аз така го събудих моя. По-лесно ми беше така , и пак си стана.

А кога го събуди последно? Защото колегата Leon сподели, че повторно отключваме на захарини вече е възможно само след пълна миграция на другия оператор! Ако си го отключил за сефте наскоро - до преди няколко дни, значи всеки приемник има опция да бъде отключен веднъж без да налива новия софт. При втори опит това вече не е възможно и минаваш задължително към другия оператор щеш не щеш... Нека потвърдят и други колеги.

moreg 15-07-2023 12:59

Тоест Зайко Байко си е вързал гащите. Колегата да очаква в скоро време нов надпис no cert и ще неще ще трябва да мигрира към неосат.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:55.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.