Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА RN MEDIAGROUP гр.Бургас - Цифрова кабелна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=407)
-   -   RN-TV - приложение за AndroidTV (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42440)

Радо1948 01-09-2018 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от Ненен (Мнение490323)
Извинявай, нали знаеш, че то е за Телевизори и боксове? Управлява се с дистанционно! Може и с клавиатура, но не всички функции.

Те за телефони си имат друго приложение.


За телефоните, това което е в google play и е платено, така ли?

Ненен 01-09-2018 13:44

Цитирай:

Първоначално написано от Радо1948 (Мнение490327)
За телефоните, това което е в google play и е платено, така ли?

И двете приложения са в Google Play. Едното е за Android (телефони и таблети) и другото е за AndroidTV (телевизор).

Това за AndroidTV трудно се сваля от маркета и за това го споделих.

И двете са платени. Това за телевизори има тестов период. Това за телефони няма, но пък то беше 2 години "безплатно".

notwist 01-09-2018 14:54

Инсталирах го от любопитство на Tizen. Пусна ми безплатно базовият пакет + спортните на Булсатком. Всичко е с гадно SD качество, не става за гледане. На някой по непретенциозен може и да му върши работа.

Ненен 01-09-2018 15:04

Цитирай:

Първоначално написано от notwist (Мнение490336)
Инсталирах го от любопитство на Tizen. Пусна ми безплатно базовият пакет + спортните на Булсатком. Всичко е с гадно SD качество, не става за гледане. На някой по непретенциозен може и да му върши работа.

Темата е за AndroidTV, не за Tizen.

На Самсунг може да не са променили условията и да пускат орязания пакет само със SD канали.

Няма SD канал, който на 55" (като твоя от подписа) да прилича на нещо.

Славето 01-09-2018 20:03

Някой да даде актуален списък на каналите и радиата (ако има такива)?

notwist 01-09-2018 20:36

Цитирай:

Първоначално написано от Ненен (Мнение490338)
Темата е за AndroidTV, не за Tizen.

На Самсунг може да не са променили условията и да пускат орязания пакет само със SD канали.

Няма SD канал, който на 55" (като твоя от подписа) да прилича на нещо.

Толкова по зле за тях, този мазньоч няма кой да го гледа на Самсунг.

Ненен 01-09-2018 22:19

Цитирай:

Първоначално написано от notwist (Мнение490378)
Толкова по зле за тях, този мазньоч няма кой да го гледа на Самсунг.

Е, когато си платиш за останалите 150-200 канала, ситуацията се променя. Но за без пари - толкова.

notwist 01-09-2018 23:07

Да ги похваля обаче за архивът им от филми и сериали - забелязах, че е доста е голям, разнообразен и освен това почти всичко в HD качество.

Жекожек 09-09-2018 11:56

Здравейте, имам нужда от малко информация и помощ относно приложението за андроид тв бокс. Активирах си "Пакет IPTV" 175+канала но след като пусна приложението ми изписва че нямам активен абонамент поради неплатена сметка. Звънях на оператора и от там ми казаха че имам активен абонамент но понеже андроид тв бокса ми бил някакъв китайски постоянно сам си сменял МАС адреса и те не можели да направят нищо. Възможно ли е наистина тяхното приложение само да си сменя МАС адреса. Всеки път когато пусна приложението им ми изписва един и същ МАС адрес, но те казват че при тях се сменяло постоянно. До скоро съм гледал IPTV но на друг доставчик с друго приложение и не съм имал никакъв проблем. Какъв може да е проблема и може ли да се оправи по някакъв начин.

Ненен 09-09-2018 12:22

Цитирай:

Първоначално написано от Жекожек (Мнение490921)
Звънях на оператора и от там ми казаха че имам активен абонамент но понеже андроид тв бокса ми бил някакъв китайски постоянно сам си сменял МАС адреса и те не можели да направят нищо.

Здр., чувал съм за такива боксове. Знам, че продават подобни в м.Зора.

Някои китайци в Алибаба предупреждават, че устройствата им си сменят MAC адреса с програма. Точно за да се лъжат доставчиците, които четат само MAC адреса. Явно RN имат някаква защита и ги хващат.

Вземи си някой нормален бокс за 30$ в нета (добрите са по 80-100$) или си купи от новите им (дето са с Android 7) по 106 лв.

P.S. Не вярвам те сами да си добавят в приложението опция да се сменя MAC адреса - все пак това им е защитата. Имай в предвид, че повечето китайски MAC-ове не са си платили лицензите и ги няма в световната база с MAC адреси. Провери си своя, например тук: https://metroethernet.ru/tools/oui

P.P.S. Забравих да спомена, че те ГАРАНТИРАТ работоспособност само на предлаганите от тях Андроид боксове и MAG250/254/256. Другите боксове са си лотария. Затова най-добре ТВ с АндроидТВ (Sony, че Филипс са се издънили със софтуера) :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:10.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.