Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   причина поради която да се преместя от булсат на мтел? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=34913)

евросат 27-09-2014 11:27

Според мен, Мтел също ще пуснат спортните канали за Примера и Ф1. Иначе ще им е трудно да привлекат много абонати.

miros123 27-09-2014 12:18

Не очаквах да се виждат толкова зле каналите им. Да бяха пуснали sd версиите вместо hd, в този формат на картината в който предават всичко, много по-добре щяха да се виждат. Жалко наистина. Не ми се коментира качеството на кис и керанг. И тези квадрати са на телевизор 32" :;804

ВалчоП 27-09-2014 12:21

Цитирай:

Първоначално написано от miros123 (Мнение337641)
Не очаквах да се виждат толкова зле каналите им. Да бяха пуснали sd версиите вместо hd, в този формат на картината в който предават всичко, много по-добре щяха да се виждат. Жалко наистина. Не ми се коментира качеството на кис и керанг. И тези квадрати са на телевизор 32" :;804

Нали било от сорса, те иначе правели всичко както трябва, нали са пичове...

miros123 27-09-2014 12:37

Иначе приемничето им е ледено, добре че са му сложили светодиод да разбереш, че е включен ;;573 . Не разбирам от сорсове, но качеството на satellitebg от астрата беше в пъти над това. Ние да палим свещ була да изтрелят спътник, че този форум ще се напълни с теми всеки да си хвали кабелната.

д.е.м.т 27-09-2014 12:40

Телевизионен справочник.
Запис на предавания, който може да се прави чрез включване на външна памет (преносима памет тип "flash" или външен твърд диск) в USB порт на цифровия приемник.
Възпроизвеждане на мултимедийно съдържание (видео и снимки) чрез включване на външна памет (преносима памет тип "flash" или външен твърд диск) в USB порта на цифровия приемник.
Родителски контрол – възможност за заключване на определени канали с парола.
Настройка на дистанционното на цифровия приемник, така че да работи с телевизора и да се използва само едно дистанционно управление за по-голямо удобство.

прокопи 27-09-2014 13:02

лично аз причина не виждам... поне за мен
80% от времето в което гледам ТВ е спорт

липсата на Eurosport и Eurosport 2 както и липсата на испанското е прекалено много за мен :)

Виктор 27-09-2014 13:50

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение337646)
Телевизионен справочник.
Запис на предавания, който може да се прави чрез включване на външна памет (преносима памет тип "flash" или външен твърд диск) в USB порт на цифровия приемник.
Възпроизвеждане на мултимедийно съдържание (видео и снимки) чрез включване на външна памет (преносима памет тип "flash" или външен твърд диск) в USB порта на цифровия приемник.
Родителски контрол – възможност за заключване на определени канали с парола.
Настройка на дистанционното на цифровия приемник, така че да работи с телевизора и да се използва само едно дистанционно управление за по-голямо удобство.

Пак си неподготвен, това го може и приемника на БСК с изключение на мултимедийното съдържание, но за това има компютри, които могат всичко!;;573

д.е.м.т 27-09-2014 14:51

е зхд записва ли :)

Кермит 27-09-2014 15:01

Мале колко прозззззз

БониБо 27-09-2014 15:06

Хайде някой ако може да направи някакви скрийншотчета или видео на каналите да видим как изглеждат... все пак е нещо ново от тях...


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:38.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.