Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   HBO спря, повече няма да се предлага (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=33844)

heracle 14-06-2015 21:55

Вижда ли се този надпис винаги става дума за пари. Много е странно това което се случва. Никога през годините, никой от PowerVu доставчиците не си е играл с достъпа по този начин. И да не го прекъсват трайно до разрешаване на финансовия конфликт?
Няма да е технически проблем с приемниците. И Дискавъри каналите се доставят с такива приемници и кодировка. Остава да е конфликт между двете фирми.

Златанов 14-06-2015 21:56

Ти май не ми прочете поуста...

dzumba 14-06-2015 21:58

Проблема е,че сигурно не плащат!Няма да се учудя,ако през деня са на емулатор!И да не им треснат по сериозна глоба,връщат на операторски вечер!

gentu 14-06-2015 22:02

Ау , и как го правят точно тоя номер бре?

preslav 14-06-2015 22:02

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение374949)
Аз се обадих от телефона на жената. Обясниха ми, че сигналът се спира от HBO всяка вечер, защото HBO Bulgaria ги изнудва за по-висока такса от 1.06.2015г., която Булсатком отказват да плащат, но тъй като имат договор до края на 2015г. за не знам си какво, няма как нацяло да спрат сигнала към Булсатком. Оставяте си ЕГН/номер на карта и актуален телефон и в рамките на месеца, ще ви информират за компенсация, която вероятно ще е приспадане на таксите последните 2 месеца. За мен Булсатком не плащат, защото няма как от HBO България, по средата на годината, при сключен годишен договор /поне така мисля, че беше/, да поискат по-висока такса. Или пак се води кампания срещу Bulsatcom от другите оператори, както беше с BTV и Nova. Операторката беше учудващо адекватна и кротка, въпреки леко нервния ми /рийш ли/ тон.

HBOGo си върви без проблеми.

Как пък всеки път срещу була се води кампания.Добре че не съм и абонат.

dzumba 14-06-2015 22:04

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение374956)
Ау , и как го правят точно тоя номер бре?

Вадят през деня друго шише под масата и наливат!Вечер поръчват от бара!

ВалчоП 14-06-2015 22:05

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение374956)
Ау , и как го правят точно тоя номер бре?

Като с черната лента на Канал плюс при испанските мачове :). Или крадат сигнал от близалките... ;;basi

Златанов 14-06-2015 22:07

Мхм, това е другото, което ми мина през акъла и на мен. Където е Canal+, там и HBO...
Трябва да се дебне как става спирането и появяването на надписа за кея.
Ако се прави от HBO, все си мисля, че ще се прави в точно определен час и ще се пуска в определен час.

gentu 14-06-2015 22:10

Ама тука големи отворковци станахте бре , това да не ви е кабеларката в Казичане а?;;675

ВалчоП 14-06-2015 22:10

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение374960)
все си мисля, че ще се прави в точно определен час и ще се пуска в определен час.

От девет до полунощ БГ-време, всяка вечер.
Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение374963)
Ама тука големи отворковци станахте бре , това да не ви е кабеларката в Казичане а?

Че не е в Казичене, не е! Друга разлика, май обаче няма! :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:58.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.